Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Tento výkonný chladiaci a mraziaci box uchováva potraviny a nápoje pri teplote +10 °C až –15 °C. Integrované vodiace prvky umožňujú bezpečné upevnenie vo vozidle pomocou popruhov alebo bezpečnostných pásov. Zapustená rukoväť a kompaktná konštrukcia zaisťujú pohodlie pri prenášaní.
Kompresorová autochladnička DOMETIC CoolFreeze CDF2 36 s robustným telesom, vysokým chladiacim výkonom a množstvom praktických výhod je perfektným spoločníkom pri každodennom živote na cestách. Ponúka využiteľný objem cca. 31 litrov a dosahuje teplotu do -15°C. K dispozícii je ako voliteľné príslušenstvo univerzálna upevňovacia súprava.
S odľahčeným kompresorom a mimoriadne kompaktnou konštrukciou si chladenie a hlboké mrazenie potravín a nápojov v chladiacom boxe Dometic CoolFreeze CDF2 36 nevyžaduje žiadnu námahu. Zapustené rukoväte ponúkajú pohodlné nosenie, zatiaľ čo integrované vodiace prvky popruhov alebo bezpečnostných pásov zaisťujú bezpečné a jednoduché upevnenie vo vozidle. Vylepšené veko s robustným pántom a praktickým tvarom západky má rovný povrch, ktorý možno použiť ako stolík. Vďaka efektívnemu výkonu chladiaci box CDF2 36 ochladí a hlboko zmrazí obsah s minimálnou spotrebou energie bez ohľadu na vonkajšiu teplotu. Vychutnajte si spoľahlivé chladenie všade tam, kde potrebujete!
CDF2 je ďaľšou generáciou úspešnej série Dometic CDF. Nový model má nižšiu spotrebu a hmotnosť a vyššiu vnútornú výšku prispôsobenú aj pre niektoré 1,5 litrové PET fľaše.
ĽAHKÉ OTVÁRANIE ZÁPADKY Rýchly prístup do interiéru |
VŠETKO NA SVOJOM MIESTE 12 alebo 24 V DC pripojenia v praktickom usporiadaní |
ODNÍMATEĽNÉ VEKO A PEVNÉ PÁNTY Ľahké odnímanie veka na pohodlné čistenie interiéru |
STMIEVATEĽNÝ DIGITÁLNY DISPLEJ NA ZOBRAZENIE TEPLOTY |
LED OSVETLENIE Energeticky úsporné vnútorné osvetlenie LED |
VNÚTORNÝ PRIESTOR Optimalizovaný vnútorný priestor |
UPEVNENIE POMOCOU BEZPEČNOSTNÉHO PÁSU Pre jednoduché upevnenie vo vnútri vozidla pomocou popruhov alebo bezpečnostných pásov |
ZAPUSTENÉ RUKOVÄTE Elegantný dizajn, pohodlné nosenie |
| Ekvivalent CO2 [t] | 0,06 |
| Certifikáty | UKCA, CE, EMC, GS |
| Dodávka energie | 12/24V DC |
| GWP | 1430 |
| Celkový objem (l) | 31 |
| Teplotný rozsah | + 10°C až - 15°C |
| ŠxVxH | 339 x 398 x 562 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 10,5 |
| Vnútorné osvetlenie | Vnútorné osvetlenie LED |
| Mobilita | Prenosné |
| Skladovací objem | 31 l (vrátane 4,5 l boxu pre čerstvé potraviny) |
| Objem FreshBoxu (l) | 4,5 |
| Hmotnosť | 10,5 kg |
| Rozsah chladenia od (°C) | + 10 |
| Mrazenie | Áno |
| Rozsah chladenia do (°C) | - 15 |
| Chladivo | R134a, 42 g |
| Farba | svetlo šedá / tmavo šedá |
| Materiál | Teleso PP |
| Počet zón | 1 |
| Rozmery Š x V x H | 339 x 398 x 562 mm |
| Šírka (mm) | 339 |
| Výška (mm) | 398 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 562 |
| Izolácia | PU pena všade okolo |
| Energetická trieda (norma do 2020) | A+ |
| Klimatická trieda | N - okolná teplota od +16°C do +32°C |
| Skúšobná značka | TÜV / GS |
| Rozsah dodávky | Odnímateľné držadlo |
| Príkon | 40 W |
| Príkon (Watt) | 40 |
| Spotreba | 0,53 Ah / h pri 20°C okolitej teploty |
| Technológia | Kompresor s integrovanou riadiacou elektronikou |
| Technológia chladenia | Kompresorová |
| Výrobca | DOMETIC |
| Použitie | Offroad |
| Použitie | Karavan |
| Použitie | Automobil |
| Použitie | Kemper / VAN |
| Použitie | Loď |
| Použitie | Kamion |
| Vlastnosti | 24V DC napájanie (kamión, loď) |
| Vlastnosti | SOLAR - vhodná na prevádzku |
| Vlastnosti | 12V DC napájanie (auto) |
| Vlastnosti | 2L PET fľaša |
| Vnútorné osvetlenie |
|
| Vlastnosti |
|