Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Na kompresorovú autochladničku Indel B TB15 OFF Black sa môžete naozaj spoľahnúť, keďže je poháňaná najosvedčenejším kompresorom na trhu: SECOP DB1,4F (Danfoss) s nízkym príkonom 35W. Objem 15 litrov (a hmotnosť len 8,2 kg) je vhodná na stredne dlhé cesty a jej kompaktné rozmery ju robia veľmi obľúbenou aj u majiteľov menších automobilov. Napájať možno chladničku vo všetkých vozidlách a plavidlách s palubným napätím 12/24V DC - voľba prebieha automaticky, (v ponuke je aj adaptér na 230V - za príplatok).
Vnútorný priestor chladničky je osvetlený LED svetlom, k pohodlnému prenášaniu je vybavená ramenným pásom a o jednoduché ovládanie sa postará digitálny termostat s displejom, kde teplotu možno nastavovať po 1°C od +18 až do -18°C (teplotu -18°C je možné vnútri dosiahnuť aj pri okolitej teplote + 35°C). Aby chladnička bola naozaj úsporná má izoláciu prevedenú polyuretánovou bezfreónovou penou. Výparník je kvôli hmotnosti a odolnosti voči korózii vyrobený z hliníka. Vďaka štíhlemu telu sa chladnička zmestí medzi predné a zadne sedadlo takmer každého osobného auta. Tiež sa dá použit ako stredová opierka na zadných sedadlách.
Do chladničky možno umiestniť 1 litrové PET fľaše na stojato, vnútorná výška je max 31,5 cm, alebo 20 ks 0,33 l plechoviek. Kompresorová autochladnička Indel B TB15 OFF Black nemá žiadne vyčnievajúce madlá, ktoré by mohli uberať z okolitého priestoru. Priestor vo vnútri je rozdelený na dva, väčší, ca 12 litrový, je určený pre chladenie a mrazenie podľa Vami nastavenej teploty, a menší, ca 3 litrový freshbox, kde je teplota vždy o niekoľko stupňov vyššia a hodí sa pre chúlostivejšie potraviny, ktoré nechcete zmraziť.
Chladnička je samozrejme vybavená strážcom autobatérie, ktorý batériu ochráni pred hlbokým vybitím (tri úrovne napätia pre 12V a tri úrovne pre 24V). Máte tak vždy istotu bezpečného naštartovania vášho vozidla!
| Dodávka energie | 12/24V DC |
| Celkový objem (l) | 15 |
| Teplotný rozsah | +18 až -18°C |
| ŠxVxH | 235 x 360 x 565 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 8,2 |
| Skladovací objem | 15 litrov |
| Objem FreshBoxu (l) | 3 |
| Hmotnosť | 8,2 kg |
| Rozsah chladenia od (°C) | +18 |
| Mrazenie | Áno |
| Rozsah chladenia do (°C) | -18 |
| Chladivo | R134a (40g) |
| Hlučnosť db(A) | 43 dB |
| Farba | Čierna |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Plast |
| Počet zón | 2 |
| Rozmery Š x V x H | 235 x 360 x 565 mm |
| Šírka (mm) | 235 |
| Výška (mm) | 360 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 565 |
| Dĺžka kábla | DC 2,4 m |
| Izolácia | PU pena |
| Energetická trieda (norma do 2020) | A+++ |
| Klimatická trieda | T - okolná teplota od +18°C do +43°C |
| Rozsah dodávky | chladnička, napájacie káble 12/24V, návod |
| Príkon | 35W |
| Príkon (Watt) | 35 |
| Spotreba | za deň: 0,15 kWh ~ 12,5Ah (12V) ~ 6,2Ah (24V); (vnútorná teplota 5°C, teplota okolia 25°C) |
| Technológia chladenia | Kompresorová |
| Výrobca | Indel B |
| Použitie | Loď |
| Použitie | Kamion |
| Použitie | Offroad |
| Použitie | Karavan |
| Použitie | Automobil |
| Vlastnosti | 1L PET fľaša |
| Vlastnosti | 24V DC napájanie (kamión, loď) |
| Vlastnosti | Vnútorné osvetlenie |
| Vlastnosti | 12V DC napájanie (auto) |
| Vlastnosti |
|