Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Kompresorová autochladnička Mobicool MCF60 AC/DC s robustným telom, vysokým chladiacim výkonom a množstvom praktických výhod je perfektným spoločníkom pri každodennom živote na cestách. Ponúka využiteľný objem cca. 58 litrov a dosahuje teplotu do -10°C. Za výbornú cenu teda máte možnosť získať výkonnú kompresorovú autochladničku s pokročilými funkciami ako je napríklad vnútorné osvetlenie, odnímateľné veko či teplota nastaviteľná na digitálnom paneli.
MobiCool MCF60 má prípojku na 12V / 24V a 100-230V a tak ju bez akýchkoľvek adaptérov pripojíte či už v aute, kamióne alebo do domácej zásuvky. Kompresorové chladničky Mobicool sú zhotovené z rovnakých súčiastok, dokonca sú v nich totožné kompresory SECOP ako v kompresorkách DOMETIC WAECO. Použitím menej výkonného kompresora na rovnaký úložný priestor tieto chladničky síce prichádzajú o možnosť mrazenia do -18°C, avšak stávajú sa cenovo atraktívne pre zákazníkov, ktorí hlboké mrazenie prevážaného tovaru nepožadujú.
Priaznivá cena, dostatočný výkon, veľký objem a výška pre 1,5 - 2 litrové PET fľaše spravili tento chladiaci box vhodnou ekonomickou alternatívou ku špičkovým autochladničkám Dometic WAECO.
| Dodávka energie | 12/24 V DC; 230 V AC |
| Celkový objem (l) | 58 |
| Teplotný rozsah | +10°C až -10°C |
| ŠxVxH | 450 x 480 x 680 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 18,4 |
| Mobilita | Prenosné |
| Skladovací objem | 58 l |
| Hmotnosť | 18,4 kg |
| Rozsah chladenia od (°C) | +10 |
| Mrazenie | Áno |
| Rozsah chladenia do (°C) | -10 |
| Farba | šedá /modrá |
| Materiál | Teleso PP |
| Počet zón | 1 |
| Rozmery Š x V x H | 450 x 480 x 680 mm |
| Šírka (mm) | 450 |
| Výška (mm) | 480 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 680 |
| Izolácia | PU pena všade okolo |
| Energetická trieda (norma do 2020) | A+ |
| Klimatická trieda | T - okolná teplota od +18°C do +43°C |
| Skúšobná značka | TÜV / GS |
| Príkon | 72 W |
| Príkon (Watt) | 72 |
| Spotreba | 98 kWh/rok |
| Technológia | Kompresor s integrovanou riadiacou elektronikou |
| Technológia chladenia | Kompresorová |
| Výrobca | MOBICOOL |
| Použitie | Loď |
| Použitie | Kamion |
| Použitie | Offroad |
| Použitie | Karavan |
| Použitie | Automobil |
| Použitie | Kemper / VAN |
| Vlastnosti | 12V DC napájanie (auto) |
| Vlastnosti | 230V napájanie (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti | SOLAR - vhodná na prevádzku |
| Vlastnosti | 24V DC napájanie (kamión, loď) |
| Vlastnosti | 2L PET fľaša |
| Vlastnosti |
|