Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Táto 28-litrová chladiaca taška je skvelou voľbou pre vaše ďalšie outdoorové dobrodružstvo. CI 28 udrží ľad alebo chladiace vložky zmrazené niekoľko dní. Jej rotačne tvarované telo je prakticky nezničiteľné – s pevnými rukoväťami na prenášanie, gumenými západkami s uvoľnením jednou rukou a slotmi na vaše obľúbené príslušenstvo Dometic CI. Zbaľte si, čo chcete – miesto je na všetko, dokonca aj na fľašu šampanského stojaceho vzpriamene...
EXTRA SILNÁ PU IZOLÁCIA Poskytuje maximálny chladiaci výkon a udržiava ľad, alebo ľadové vložky zmrazené niekoľko dní |
ROBUSTNÝ A ODOLNÝ DIZAJN Robustná konštrukcia, rotačne tvarovaná z jedného kusu, aby vydržala roky a roky |
DOSTATOČNE VYSOKÁ PRE FĽAŠE VÍNA Vnútorná výška viac ako 330 mm: hodí sa na štandardné fľaše vína stojace vzpriamene |
PRIESTOR PRE PRÍSLUŠENSTVO „Dokovacia“ stanica pre voliteľný otvárač fliaš, držiak na poháre, alebo držiak na rybársky prút |
PRIEČINOK NA OTVORENÉ OBALY Dodáva sa s priečinkom pre bezpečné a suché skladovanie neutesnených obalov potravín |
POHODLNÝ PRÍSTUP Vysokokvalitné gumené západky pre jednoduché otváranie a zatváranie jednou rukou bez ostrých hrán |
PERFEKTNÁ PRENOSNOSŤ Rukoväť s pohodlným, ergonomickým úchopom |
ALTERNATÍVNA MOŽNOSŤ PRENÁŠANIA Integrované úchyty ako alternatívna možnosť prenášania, keď je chladiaci box plne naložený |
| Celkový objem (l) | 27,50 |
| ŠxVxH | 450 x 425 x 375 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 6,30 |
| Skladovací objem | 27,50 l |
| Hmotnosť | 6,30 kg |
| Farba | Ocean |
| Materiál | Teleso polyetylén |
| Počet zón | 1 |
| Rozmery Š x V x H | 450 x 425 x 375 mm |
| Šírka (mm) | 450 |
| Výška (mm) | 425 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 375 |
| Izolácia | Vysoko účinná polyuretánová penová izolácia |
| Technológia chladenia | Pasívna |
| Výrobca | DOMETIC |
| Vlastnosti | Udrží obsah teplý alebo studený |
| Vlastnosti | Ľad / Ľadové zásobníky / Suchý ľad |
| Vlastnosti | 0 dB - bezhlučná prevádzka |
| Vlastnosti |
|