Redukčný regulátor plynu (LPG) z 50 na 30 mbar sa používa na pripojenie 30 mbar plynových spotrebičov do 50 mbar rozvodov. Staršie karavany (výrobené pred 07/2009) sa vyrábali s 50 mbar plynovými rozvodmi ale nové vstavané spotrebiče sa už vyrábajú so vstupným tlakom 30 mbar.
| ŠxVxH | 60 x 50 x 50 mm |
| Materiál | Hliník |
| Poznámka | Pripojenie vstup aj výstup RVS 8 |
| Rozmery Š x V x H | 60 x 50 x 50 mm |
| Šírka (mm) | 60 |
| Výška (mm) | 50 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 50 |
| Výkon | min 1.5 kg/h |
| Tlak plynu | Vstup 50mbar |
| Vstupný tlak plynu (mBar) | 50 |
| Výstupný tlak plynu (mBar) | 30 |
| Výrobca | CAVAGNA |
| Vlastnosti | PLYN - prevádzka na bomby |
Advanced features
| Vlastnosti | -
PLYN - prevádzka na bomby
|