Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Skladacia 1,5 wattová solárna nabíjačka MALAPA SO064 je vyrobená z amorfných článkov. Zabudovaná elektronika riadi správny proces nabíjania akumulátora a v noci zabraňuje jeho vybíjaniu. Je vhodná pre takmer všetky autobatérie. Solárny panel pripojíte buď svorkami priamo na autobatériu alebo do palubného systému pomocou cigaretovej zásuvky. Oba spôsoby napojenia sú v balení spolu s 2,4 m dlhým pripájacím káblom.
Solárny panel je určený do exteriéru. Jeho plochu v lete nastavte na juh so sklonom cca 30°-40°, teda čo najkolmejšie na slnko. V chladnejších mesiacoch aj 60°. Nečistoty, tienenie stromov a iných prekážok znižujú účinnosť solárneho panela. Solárny komplet je naprojektovaný na celoročné bezúdržbové používanie.
Solárny panel je vhodný na udržiavanie autobatérie v dobrej kondícií. Eliminuje stratu výkonu autobatérie spôsobenú samovybíjaním a odberom malých spotrebičov ako stand-by režim autorádia alebo alarmu.
| ŠxVxH | 355 x 125 x 13 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 0.74 |
| Hmotnosť | 0.74 kg |
| Materiál | dural / sklo |
| Prevádzková teplota | -20° až 70°C |
| Rozmery Š x V x H | 355 x 125 x 13 mm |
| Šírka (mm) | 355 |
| Výška (mm) | 125 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 13 |
| Rozsah dodávky | solárny panel |
| Nabíjacie napätie | max 13.5 V |
| Nabíjací prúd (A) | max 0.12 A |
| Batérie | 12 V štartovacie (elektrolyt) aj nadstavbové (gélové) |
| Výkon | 13W |
| Systém 1 | elektronická pulzná nabíjačka |
| Technológia | Amorfný článok |
| Výrobca | MALAPA |
| Použitie | Karavan |
| Použitie | Kemper / VAN |
| Použitie | Loď |
| Použitie | Offroad |
| Použitie | Chalupa |
| Vlastnosti | SOLAR - vhodná na prevádzku |
| Vlastnosti |
|