Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Samotný názov predurčuje autochladničky DOMETIC CoolFun SCT na chladenie nápojov a potravín počas piknikov či iných aktivít vo voľnom čase. Poskytujú výšku na státie pre 2-litrové PET fľaše, DOMETIC CoolFun SCT 26 má objem cca 25 litrov. Výkonné termoelektrické chladenie ochladí obsah boxu až o 18 °C pod okolitú teplotu. Autochladničku DOMETIC CoolFun SCT môžete napájať v aute cez 12/24 voltovú zásuvku, čo ocenia hlavne vodiči kamiónov a nákladných vozidiel. Napájací kábel prakticky zviniete do veka chladiaceho boxu. Zaujímavým detailom je aj pevná rukoväť, ktorá zároveň slúži ako podpera otvoreného veka.
Praktickou a pri tomto ekonomickom modelovom rade aj výnimočnou vlastnosťou je USB konektor, slúžiaci na nabíjanie drobných elektrospotrebičov ako napríklad smartfóny, tablety či digitálne fotoaparáty.
| Vstupné napätie (DC) | 12/24 V |
| Certifikáty | E4, GS |
| Celkový objem (l) | 25 |
| ŠxVxH | 296 x 395 x 396 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 3,7 |
| Mobilita | Prenosné |
| Skladovací objem | 25 l |
| Hmotnosť | 3,7 kg |
| Chladenie oproti teplote okolia (°C) | 18 |
| Mrazenie | Nie |
| Farba | svetlo šedá / tmavo šedá |
| Materiál | PP |
| Počet zón | 1 |
| Rozmery Š x V x H | 296 x 395 x 396 mm |
| Šírka (mm) | 296 |
| Výška (mm) | 395 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 396 |
| Izolácia | Neopor |
| Energetická trieda (norma do 2020) | A+++ |
| Klimatická trieda | N - okolná teplota od +16°C do +32°C |
| Skúšobná značka | TÜV / GS |
| Príkon | 47 W (12 V); 55 W (24 V) |
| Príkon (Watt) | 47 / 12 V; 55 / 24 V |
| Technológia chladenia | Termoelektrická (Peltierov článok) |
| Výrobca | DOMETIC |
| Použitie | Kamion |
| Vlastnosti | 12V DC napájanie (auto) |
| Vlastnosti | 2L PET fľaša |
| Vlastnosti | 24V DC napájanie (kamión, loď) |
| Vlastnosti |
|