Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Termoelektrický chladiaci box s úplne novým vzhľadom. Ponúka praktické a účinné chladenie, alebo ohrievanie.
Dometic TropiCool TCX 07 je vďaka špeciálnej elektronike a inteligentnému obvodu na šetrenie energie vysoko účinný, energeticky úsporný termoelektrický chladiaci box. Vyniká mnohými výhodami obľúbeného radu výrobkov Dometic TropiCool, ako je jednoduchá preprava, pohodlie a spoľahlivý výkon. Ventilátor odolný voči opotrebovaniu poskytuje dynamické vetranie interiéru a pomáha s chladením až do 25 °C pod okolitú teplotu a ohrievaním až do +65 °C. Spolu s úplne novým vzhľadom má TCX aj nové bezpečnostné funkcie pre pripojenia k elektrickej zásuvke. Kompaktný a ľahký chladiaci box pre všetky vaše cesty!
| Dodávka energie | 12 V, 230 V (so sieťovým adaptérom) |
| Certifikáty | E4, GS, CE |
| Menovitý príkon (DC) | 38 W |
| Menovitý vstupný prúd (DC) | 3,2 A |
| Menovitý príkon (AC) | 43 W |
| Ohrievanie | max. 65 °C |
| Celkový objem (l) | 7 |
| ŠxVxH | 195 x 294 x 347 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 2,80 |
| Mobilita | Prenosné |
| Skladovací objem | 7 l |
| Hmotnosť | 2,80 kg |
| Chladenie | max. 25 °C pod teplotu okolia |
| Mrazenie | Nie |
| Farba | Sivá |
| Počet zón | 1 |
| Rozmery Š x V x H | 195 x 294 x 347 mm |
| Šírka (mm) | 195 |
| Výška (mm) | 294 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 347 |
| Klimatická trieda | N - okolná teplota od +16°C do +32°C |
| Vstupné napätie | 12 V |
| Technológia chladenia | Termoelektrická (Peltierov článok) |
| Výrobca | DOMETIC |
| Použitie | Terasa / Predstan |
| Použitie | Karavan |
| Použitie | Piknik |
| Použitie | Kemper / VAN |
| Použitie | Kamion |
| Použitie | Automobil |
| Vlastnosti | 12V DC napájanie (auto) |
| Vlastnosti | Režim ohrievania obsahu |
| Vlastnosti | 230V napájanie (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti | 1L PET fľaša |
| Vlastnosti |
|