Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Zobraziť väčšie Tento digitálny rádiový vysielač prenáša obrazový i zvukový signál na vzdialenosť až do 120 metrov. Bezdrôtová technológia eliminuje nutnosť časovo náročného pokladania káblov celým vozidlom. Nie je potrebná ani nákladná údržba káblov. Digitálny rádiový vysielač je možné pripevniť zvonka vozidla a jeho kryt je vodotesný.
Bezdrôtový prenos signálu prináša jedinečnú výhodu: nie je treba viesť káble po celej dĺžke vozidla a neskôr ich nemusíte ošetrovať. Ak zvažujete dodatočnú montáž videotechniky alebo audiotechniky, pozrite si náš digitálny rádiový spoj PerfectView VT 150DIG. Významne zjednodušuje montáž.
S digitálnym rádiovým vysielačom Dometic PerfectView VT150DIG je možné prenášať bez rušenia obrazový i zvukový signál na vzdialenosť až do 120 metrov (nezaclonený prekážkami). Automatický výber kanálu a použitie kódovaných signálov zaručuje mimoriadne stabilnú kvalitu prenosu. Výhody rádiového prenosu signálov sú zrejmé: nevyžaduje časovo náročné pokladanie káblov celým vozidlom ani nákladnú údržbu káblov. Kryt digitálneho rádiového vysielača je vodotesný so stupňom krytia IP65, a je preto vhodný na montáž z vonkajšej strany vozidla, čo je ideálne pri dodatočnej montáži.
| Prevádzková teplota (min - max) | -20 °C až 60 °C |
| Stupeň ochrany (IP) | IP65 |
| Vstupné napätie (DC) | 12/24 V |
| ŠxVxH | 82 x 57 x 32 mm |
| Hmotnosť | 0,22 kg |
| Farba | Čierna |
| Rozmery Š x V x H | 82 x 57 x 32 mm |
| Šírka (mm) | 82 |
| Výška (mm) | 57 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 32 |
| Systém 1 | PAL |
| Výrobca | DOMETIC |
| Vlastnosti | vstupy kamery: 1 |