Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Doprava Bezplatne
Daň 0,00 €
Spolu 0,00 €
Ceny sú s DPH
| Súbory cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. | |
Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Dodávka energie | 230 V |
| ŠxVxH | ca. 30x50x62 cm |
| Celková hmotnosť (kg) | 30 |
| Hmotnosť | 30 kg |
| Chladivo | R410a |
| Hlučnosť db(A) | 65 dB(A) |
| Počet rýchlostí ventilátora | 3 |
| Prevádzková teplota | 16-35 ?C |
| Rozmery Š x V x H | ca. 30x50x62 cm |
| Šírka (mm) | 300 |
| Výška (mm) | 500 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 620 |
| Energetická trieda (norma do 2020) | A |
| Vstupné napätie | 230 V AC/50 Hz |
| Príkon | 1300/5.9 W/A |
| Príkon (Watt) | 1300 |
| Vykurovací výkon (Watt) | 3000 |
| Chladiaci výkon (Watt) | 3500 |
| Chladiaci výkon (BTU) | 12000 |
| Technológia chladenia | Kompresorová |
| Výrobca | EUROM |
| Vlastnosti | 230V napájanie (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti |
|
