Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
| Súbory cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. | |
Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
So vstavaným osvetlením • Dvojitá plisovaná tieniaca roleta Duette v tvare včelieho plástu
Vnútorný rám so vstavaným osvetlením a tieniacou roletou pre strešné okno Heki 2 De Luxe.
Vnútorný rám Dometic Heki2-IF pre strešné okná Heki, so vstavaným osvetlením a dvojitou plisovanou tieniacou roletou Duette z materiálu v tvare včelieho plástu. Určený pre strešné okno Heki 2 De Luxe.
| Vstupné napätie (DC) | 12 V |
| Rozmery otvoru (Š x H) | 770 x 530 mm |
| Certifikáty | eMark |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Rozmery Š x V x H | 1020 x 115 x 715 mm |
| Šírka (mm) | 1020 |
| Výška (mm) | 115 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 715 |
| Výrobca | DOMETIC |
