Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Vďaka 12-V napájaniu a bezdrôtovému diaľkovému ovládaniu (súčasť dodávky) je model Dometic TRT120E možné zostaviť v priebehu niekoľkých minút. Pokojný nočný spánok je zaručený vďaka penovému matracu s vysokou hustotou a hrúbkou 5 cm, ktorý je dostatočne veľký pre dve osoby. Vstup do stanu je jednoduchý vďaka ľahkému teleskopickému hliníkovému rebríku.
HMYZ ZOSTANE VONKU Štyri dvojvrstvové okná zaisťujú účinné vetranie |
POHODLNÉ 5 cm hrubý matrac z peny s vysokou hustotou |
JEDNODUCHÝ PRÍSTUP Prístup k stanu pomocou ľahkého teleskopického hliníkového rebríka |
OCHRANA Kryt stanu je vyrobený z trvácneho PVC odolného voči vode |
ZOSTAVENIE POMOCOU ELEKTRICKÉHO POHONU Jednoduché nastavenie stlačením tlačidla |
IZOLOVANÉ Prevedenie z dvojvrstvovej látky pre vynikajúcu tepelnú izoláciu |
| ŠxVxH | 1320 x 1150 x 2180 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 58,92 |
| Hmotnosť | 58,92 kg |
| Diaľkové ovládanie | 1 |
| Materiál | Polyester |
| Rozmery Š x V x H | 1320 x 1150 x 2180 |
| Šírka (mm) | 1320 |
| Výška (mm) | 1150 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 2180 |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Výrobca | DOMETIC |