Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Elektrocentrála Greengear GE-7000 LPG je univerzálny 3-fázový generátor elektrickej energie. Poskytne potrebný výkon na pracovisku, doma alebo na cestách karavanom. Jej prevádzka je tichá, bezpečna a vhodná aj pre napájanie citlivej elektroniky.
Generátory sú vybavené elektroštartérom. V prípade vybitia štartovacej batérie slúži na štartovanie klasické štarovacie lanko. Oceľový rámo zaisťuje dlhú životnosť a odolnosť aj v tých najdrsnejších prevádzkových podmienkach. Na multifunkčnom displeji si ľahko overíte prevádzkové parametre elektrocentrály. Pomocou tlačidla môžete prepínať medzi údajmi o napätí, frekvencii a hodinách prevádzky. Generátory Greengear sú vybavené unikátnym LPG karburátorom ENERKIT, ktorý zaručuje optimálny výkon. ENERKIT má automatický bezpečnostný uzatvárací ventil na zastavenie prívodu paliva pri vypnutom motore. K dispozícií je 1x 230V a 1x 400V zásuvka. Na zadnej strane generátora sa nachádza konektor na pripojenie plynovej fľaše. Elektrocentrála GreenGear LPG je vybavená ističom, ktorý ju ochráni v prípade preťaženia. Transportné kolieska ulahčujú s jeho manipuláciou.
| Dodávka energie | LPG |
| ŠxVxH | 700 x 560 x 500 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 96 |
| Hmotnosť | 96 kg |
| Hlučnosť db(A) | 72 dB (7m) |
| Farba | zelená |
| Materiál | rám oceľ |
| Motor | 4-takt |
| Štartovacie lanko | 1 |
| Rozmery Š x V x H | 700 x 560 x 500 mm |
| Šírka (mm) | 700 |
| Výška (mm) | 560 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 500 |
| Výstupné napätie | 230 / 400 V AC |
| Batérie | 12 V |
| Výstupná frekvencia | 50 Hz |
| Spotreba | 10kg / 9 hodín pri 75% záťaži |
| Špičkový výkon (Watt) | 7500 |
| Trvalý výkon (Watt) | 7000 |
| Systém 1 | 3 fázy |
| Technológia | Enerkit Basic |
| Výrobca | GreenGear |
| Použitie | Chalupa |
| Vlastnosti | PLYN - prevádzka na bomby |
| Vlastnosti | 400V |
| Vlastnosti | SINUS |
| Vlastnosti |
|