Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Dometic PerfectPower DCC 1224-20 zaistí, že vaša náhradná batéria bude optimálne nabitá počas jazdy, takže nikdy neskončíte s prázdnou batériou, keď dorazíte na cieľové miesto. Vysoko odporúčané pre moderné vozidlá EURO 6 s inteligentnými alternátormi. A tiež pre vozidlá, ktoré majú príliš malý prierez kábla na napájanie pripojených zariadení.
Máte systémové napätie 12 V, ale potrebujete napojiť 24-V zariadenia alebo nabiť 24-V batériu? Potom je veľmi užitočné mať na palube tento menič nabíjania pre jednosmerný prúd. Dometic PerfectPower DCC 1224-20 zaistí, že vaša náhradná batéria bude optimálne nabitá počas jazdy, takže nikdy neskončíte s prázdnou batériou, keď dorazíte na cieľové miesto. Tento menič nabíjania generuje stabilné výstupné napätie a dá sa použiť ako konštantné napájanie citlivých zariadení. Je tiež vhodné ako zosilňovať napätia vo vozidlách, ktoré majú príliš malý priemer kábla.
| Prevádzková teplota (min - max) | -20.00 °C až 50.00 °C |
| Certifikáty | CE |
| Batéria (typ) | Lead, AGM, Gel |
| Vstupné napätie (DC) | 12 V |
| Energetická účinnosť | ≤89 % |
| Informácia | * podrobné technické informácie v stiahnuteľnej prílohe produktu * |
| ŠxVxH | 153 x 73 x 260 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 1,85 |
| Hmotnosť | 1,85 kg |
| Rozmery Š x V x H | 153 x 73 x 260 mm |
| Šírka (mm) | 153 |
| Výška (mm) | 73 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 260 |
| Výstupné napätie | 24 V |
| Výstupný prúd | 20 A |
| Nabíjací prúd (A) | 20 A |
| Spotreba | pri nulovom zaťažení 0 A |
| Výkon | stály pri 25 °C: 500 W |
| Výrobca | DOMETIC |
| Vlastnosti | Transformácia: 12 V -> 24 V |