Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Centrálny vysávač CV 1004 od spoločnosti Dometic je vo veľkosti krabice od topánok a môžete ho v karavane alebo lodi nainštalovať v horizontálnom alebo vertikálnom smere. Dá sa perfektne integrovať do nevyužitých odkladacích priestorov, pričom zostane viditeľná iba malá „zásuvka“. Pri nasunutí sacej hadice do tohto otvoru sa vysávač spustí automaticky a pri jej vytiahnutí sa vypne. Výkonné zariadenie vysaje špinu aj z najmenšej štrbinky. Jeho inovatívny trojitý systém filtrov sa okrem toho postará aj o účinné vyčistenie vzduchu.
Cestovanie v mobilnom domove alebo na lodiach prináša ťažké rozhodovanie o tom, čo si vziať so sebou a čo nechať doma. Niečo však vždy necháte doma. Centrálny vysávač Dometic CV 1004 ušetrí dosť miesta, aby ste si mohli vziať na cestu viac vecí. Urobíte s ním navyše viac práce, pretože ponúka špičkový výkon, praktické použitie a rozumnú cenu.
| Certifikáty | CE |
| Vstupné napätie (AC) | 220-240 V |
| Prevádzková teplota (min - max) | –15 °C až +40 °C |
| ŠxVxH | 298 x 171 x 175 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 2,7 |
| Hmotnosť | 2,70 kg |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Plast |
| Rozmery Š x V x H | 298 x 171 x 175 mm |
| Šírka (mm) | 298 |
| Výška (mm) | 171 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 175 |
| Rozsah dodávky | vysávač, vákuová hadica, externá hadicová zásuvka, rôzne kefy a hubice, inštalačné príslušenstvo |
| Príkon | 950 W |
| Príkon (Watt) | 950 |
| Spotreba | 4,5 A |
| Vysávací výkon | 2500 mm vodného stĺpca |
| Výrobca | DOMETIC |