Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Doprava Bezplatne
Daň 0,00 €
Spolu 0,00 €
Ceny sú s DPH
| Súbory cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. | |
Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Na 5 šálok kávy • Sklenená kanvica s integrovanou prepravnou poistkou • Robustná technika, relé s ochranou proti prehriatiu • Upevňovacia súprava pre montáž na stenu alebo na podlahu
| Dodávka energie | 24 V DC |
| ŠxVxH | 210 x 260 x 140 mm (vrátane upevňovacej sady) |
| Celková hmotnosť (kg) | 1.34 |
| Hmotnosť | 1.34 kg |
| Kapacita | 680 ml (cca 5 šálok) |
| Farba | čierna / strieborná |
| Rozmery Š x V x H | 210 x 260 x 140 mm (vrátane upevňovacej sady) |
| Šírka (mm) | 210 |
| Výška (mm) | 260 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 140 |
| Skúšobná značka | E-schválený (Automotive smernica / EMC) |
| Rozsah dodávky | Sklenená kanvička |
| Príkon | 380W |
| Príkon (Watt) | 380 |
| Výrobca | WAECO |
