Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Rad 5 tejto obľúbenej klasickej chladničky Dometic má vylepšený moderný štýl a technické vylepšenia. Táto chladnička s objemom 70 litrov s mrazničkou s objemom 5 litrov je dokonale prispôsobená pre život na cestách.
Tri možnosti pripojenia – striedavý prúd, jednosmerný prúd a plyn – sú zárukou voľnosti na cestách. V najnovšej verzii teraz model Dometic RM 5330 ponúka ešte viac. Regulácia teploty šetrí energiu, zatiaľ čo vybavenie vnútorným osvetlením LED a miestom vo dverách pre veľké fľaše je veľmi praktické. Táto dokonale kompaktná chladnička na cesty má pozoruhodne priestorný vnútrajšok s objemom 70 litrov, prispôsobivú sústavu poličiek a tichú prevádzku.
![]() | TEPLOTA POD NULOU Mraznička s objemom 5 l je veľmi užitočná na dlhých cestách. |
| Dodávka energie | 12V DC; 230V AC; PLYN (propán/bután) |
| Celkový objem (l) | 70 |
| Teplotný rozsah | Chladnička +7°C |
| ŠxVxH | 486 x 821 x 474 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 22 |
| Vnútorné osvetlenie | Vnútorné osvetlenie LED |
| Mobilita | Vstavané |
| Skladovací objem | s mrazničkou 70 l vr. mrazničky 5 l |
| Objem 2. zóny - mrazničky (l) | 5 |
| Hmotnosť | 22 kg |
| Rozsah chladenia od (°C) | 7 |
| Mrazenie | Áno |
| Farba | Skriňa a dvere sivá |
| Materiál | Skriňa oceľový plech |
| Počet zón | 2 |
| Rozmery Š x V x H | 486 x 821 x 474 mm |
| Šírka (mm) | 486 |
| Výška (mm) | 821 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 474 |
| Izolácia | Polyuretánová pena |
| Klimatická trieda | SN - okolná teplota od +10°C do +32°C |
| Skúšobná značka | Certifikované podľa európskej smernice pre spotrebiče plynných palív 90/396/EHS |
| Príkon | 230/12 V: 125/120 W |
| Príkon (Watt) | 125 |
| Spotreba | 230 volts/12 V. 2.5 kWh/24 h, LPG max. 270.00 g/24h |
| Systém zapaľovania | Batériové |
| Technológia | Absorpcia |
| Technológia chladenia | Absorpčná |
| Úroveň mraziaceho boxu | -12 |
| Výrobca | DOMETIC |
| Použitie | Karavan |
| Vlastnosti | 0 dB - bezhlučná prevádzka |
| Vlastnosti | 230V napájanie (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti | PLYN - prevádzka na bomby |
| Vlastnosti | 12V DC napájanie (auto) |
| Vlastnosti | 2L PET fľaša |
| Vnútorné osvetlenie |
|
| Vlastnosti |
|