Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Tento model chladničky na montáž nad blatník kolesa využíva priestor, ktorý by inak ostal nevyužitý. Chladnička je prispôsobivá, jednoducho sa používa, má patentovanú vyberateľnú mrazničku a je tiež dokonale tichá.
Maximálny komfort obsluhy, ticho a najvyššia účinnosť. To sú charakteristické znaky série 8, ktorou sa stanovujú nové štandardy v oblasti absorpčných chladničiek. Inovatívne tvarové a farebné prvky vytvárajú z hodnotných zariadení estetické diela. Zvonku vytvárajú veľké dekoračné plochy jedinečný nábytkový charakter. Vo vnútri sú vybavené energeticky úsporným LED osvetlením a mnohými ďalšími detailami.
Chladnička Dometic RMS 8400 je navrhnutá tak, aby sa vošla na blatník kolesa vozidla. Priestor, ktorý by bol za normálnych okolností nevyužitý, sa tak premení na chladničku s mrazničkou. Model RMS 8400 ponúka majiteľom fantastický chladiaci výkon s patentovanou, jednoducho vyberateľnou mrazničkou s objemom 8 litrov, prispôsobivou sústavou poličiek a tichou prevádzkou. Bola by škoda zahodiť príležitosť využiť každý centimeter voľného miesta.
| Dodávka energie | 12V DC; 230V AC; PLYN (propán/bután) |
| Celkový objem (l) | 85 |
| Teplotný rozsah | Chladnička +7°C |
| ŠxVxH | 486 x 821 x 568 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 25 |
| Vnútorné osvetlenie | Vnútorné osvetlenie LED |
| Mobilita | Vstavané |
| Skladovací objem | bez mrazničky 85 l |
| Objem 2. zóny - mrazničky (l) | 8 |
| Hmotnosť | s mrazničkou 25 kg |
| Rozsah chladenia od (°C) | 7 |
| Mrazenie | Áno |
| Farba | Skriňa a dvere strieborno-šedá |
| Materiál | Skriňa oceľový plech |
| Počet zón | 2 |
| Rozmery Š x V x H | 486 x 821 x 568 mm |
| Šírka (mm) | 486 |
| Výška (mm) | 821 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 568 |
| Izolácia | PUR pena nadúvaná pentánom |
| Klimatická trieda | SN - okolná teplota od +10°C do +32°C |
| Skúšobná značka | Certifikované podľa európskej smernice pre spotrebiče plynných palív 90/396/EHS |
| Príkon | 230/12 V: 125/120 W |
| Príkon (Watt) | 125 |
| Spotreba | 230/12 V 2.0 - 2.2 kWh/24 h, LPG max. 270.00 g/24h |
| Systém zapaľovania | Batériové |
| Technológia | Absorpcia |
| Technológia chladenia | Absorpčná |
| Úroveň mraziaceho boxu | -12 |
| Výrobca | DOMETIC |
| Použitie | Karavan |
| Vlastnosti | PLYN - prevádzka na bomby |
| Vlastnosti | 12V DC napájanie (auto) |
| Vlastnosti | 2L PET fľaša |
| Vlastnosti | 0 dB - bezhlučná prevádzka |
| Vlastnosti | 230V napájanie (bytová zásuvka) |
| Vnútorné osvetlenie |
|
| Vlastnosti |
|