Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Zobraziť väčšie Tento výparník s cirkuláciou vzduchu je ideálny na montáž do truhlicových a stojacich chladničiek. Je vhodný najmä pre chladenie veľkých objemov a vysoké okolité teploty.
Dometic VD-14N pre rad 90 je vysoko výkonný výparník s cirkuláciou vzduchu, ktorý zaisťuje chladničke optimálny chladiaci výkon. Má väčšiu plochu a vyšší výkon radiálneho ventilátora, takže dokáže vychladiť priestor až 400 l pri vysokých okolitých teplotách. Je vybavený tiež priestorovým plynule variabilným termostatom na dosiahnutie optimálneho ovládania teploty. Špičkové chladenie s minimálnym príkonom.
| Ekvivalent CO2 [t] | 0,021 t |
| Vstupné napätie (DC) | 12/24 V |
| Menovitý príkon (DC) | 3,5 W |
| GWP | 1430 |
| Certifikáty | CE |
| ŠxVxH | 250 x 310 x 90 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 2 |
| Chladivo | R134a, 15 g |
| Kapacita | 400 |
| Počet zón | 1 |
| Rozmery Š x V x H | 250 x 310 x 90 mm |
| Šírka (mm) | 250 |
| Výška (mm) | 310 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 90 |
| Klimatická trieda | T - okolná teplota od +18°C do +43°C |
| Príkon (Watt) | 80 |
| Systém 1 | Vysokovýkonný výparník s extra veľkou plochou a s ventilátorom na cirkuláciu vzduchu, tesniace spojky, flexibilné prepojovacie potrubie cca 2m, plynulo nastaviteľný termostat s LED indikátorom, 3m dlhý napájací kábel |
| Výrobca | DOMETIC |
| Max. chladiaca kapacita pri 35 mm izolácii (l) | 300 |
| Max. chladiaca kapacita pri 50 mm izolácii (l) | 400 |
| Spotreba (Ah/h) pri 35 mm izolácii | 3 |
| Spotreba (Ah/h) pri 50 mm izolácii | 2 |