Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Zobraziť väčšie Ako ušitý pre hlboké mrazenie! Tento výparník pre hlboké mrazenie s cirkuláciou vzduchu je určený na montáž do truhlicových a stojacich chladničiek. Optimálne chladenie s minimálnym príkonom.
Výparník pre hlboké mrazenie s cirkuláciou vzduchu Dometic VD-16 pre rad 90 je navrhnutý špeciálne pre hlboké mrazenie. Tento výparník pre hlboké mrazenie s cirkuláciou vzduchu je určený na montáž do truhlicových a stojacich chladničiek. Maximálny chladiaci výkon 130 l s polyuretánovou izoláciu hrúbky 50 mm – výsledkom je optimálne chladenie s minimálnym príkonom. Montáž zjednodušujú samotesniacie spojky ventilov.
| Max. chladiaca kapacita pri 60 mm izolácii (l) | 130 |
| Ekvivalent CO2 [t] | 0,057 t |
| Vstupné napätie (DC) | 12/24 V |
| Menovitý príkon (DC) | 3,5 W |
| Max. chladiaca kapacita pri 100 mm izolácii (l) | 200 |
| GWP | 1430 |
| Certifikáty | CE |
| ŠxVxH | 330 x 280 x 145 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 2,5 |
| Chladivo | R134a, 40 g |
| Kapacita | 200 |
| Počet zón | 1 |
| Rozmery Š x V x H | 330 x 280 x 145 mm |
| Šírka (mm) | 330 |
| Výška (mm) | 280 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 145 |
| Klimatická trieda | T - okolná teplota od +18°C do +43°C |
| Príkon (Watt) | 60 |
| Systém 1 | Vysokovýkonný výparník plutvovej konštrukcie s extra veľkou plochou, transparentným krytom a s ventilátorom na cirkuláciu vzduchu, tesniace spojky, flexibilné prepojovacie potrubie cca 2,5m, plynulo nastaviteľný termostat na mrazenie s LED indikátorom, 3m |
| Výrobca | DOMETIC |
| Spotreba (Ah/h) pri 35 mm izolácii | 2,75 |
| Spotreba (Ah/h) pri 50 mm izolácii | 2 |