Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Tento chladiaci box s funkciou ohrevu je kompaktnou prenosnou jednotkou do automobilu, ktorá predstavuje cenovo dostupný luxus pre každého.
Čo bolo kedysi vyhradené pre luxusné vozidlá si dnes môže dovoliť každý. Termoelektrická autochladnička DOMETIC TB 08 a TB 15 zásobuje vodiča a spolujazdca chladným občerstvením a nápojmi, ale v prípade potreby udržuje hamburgery či hranolky v teple. Upevňuje sa pomocou bezpečnostného pásu na sedadle spolujazdca, alebo na zadnom sedadle.
Užite si voľno s chladiacim boxom Dometic BordBar TB 08. Tento elegantný automobilový chladiaci box harmonicky splýva s interiérom väčšiny vozidiel, dá sa jednoducho pripevniť bezpečnostným pásom na sedadlo spolujazdca, alebo na prostredné zadné sedadlo. Má schopnosť vychladiť vnútorný objem o 20 °C pod okolitú teplotu, alebo ho ohriať na 65 °C, takže vaše desiaty a nápoje ostanú vychladené a hamburgery s hranolkami horúce. Termoelektrický chladiaci box sa jednoducho používa a má priestorný 8-litrový skladovací objem, ktorý pohodlne pojme 0,33-litrové a 0,5-litrové fľaše. Dometic BordBar TB 08 sa napája napätím 12 V DC.
| Menovitý vstupný prúd (DC) | 2,7 A |
| Vstupné napätie (DC) | 12 V |
| Certifikáty | E4, CE |
| Celkový objem (l) | 8 |
| Teplotný rozsah | v režime chladenia až 20°C pod okolitú teplotu; režim vyhrievania: 65 °C (teplota vnútorného priestoru) |
| ŠxVxH | 200 x 300 x 440 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 3,1 |
| Mobilita | Prenosné |
| Skladovací objem | 8 l |
| Hmotnosť | 3,1 kg |
| Chladenie oproti teplote okolia (°C) | 20 |
| Mrazenie | Nie |
| Farba | antracit / sivá |
| Materiál | PP |
| Počet zón | 1 |
| Rozmery Š x V x H | 200 x 300 x 440 mm |
| Šírka (mm) | 200 |
| Výška (mm) | 300 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 440 |
| Izolácia | ISOFOAM |
| Klimatická trieda | N - okolná teplota od +16°C do +32°C |
| Skúšobná značka | TÜV / GS |
| Príkon | 32 W |
| Príkon (Watt) | 32 |
| Technológia chladenia | Termoelektrická (Peltierov článok) |
| Výrobca | DOMETIC |
| Použitie | Automobil |
| Použitie | Kemper / VAN |
| Použitie | Offroad |
| Vlastnosti | Režim ohrievania obsahu |
| Vlastnosti | 12V DC napájanie (auto) |
| Vlastnosti | 0.5L PET fľaša |
| Vlastnosti |
|