Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Elegantný termoelektrický chladiaci box do automobilu s textilným obalom. Mimoriadny chladiaci výkon.
Dometic BordBar TF 14 je klasický chladiaci box do automobilu, ktorý nikdy nebude zastaraný. Box sa pohodlne vojde na predné alebo zadné sedadlo a na jeho napájanie stačí zásuvka zapaľovaču. Dometic BordBar TF 14 má štýlový vzhľad s lesklou béžovou farbou. Aby dokázal poskytnúť vysoký výkon, má zosilnenú izoláciu, ktorá umožňuje dosiahnuť teplotu až o 25 °C nižšiu, než je okolitá teplota. Napriek skladovaciemu objemu 14 litrov a dostatku miesta na dvojlitrové fľaše je ľahký, kompaktný a jednoducho sa prenáša. Zoberte si chlad so sebou!
| Vstupné napätie (DC) | 12 V |
| Celkový objem (l) | 14 |
| Teplotný rozsah | až o 25°C nižšia ako je teplota okolia |
| ŠxVxH | 250 x 395 x 400 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 4 |
| Mobilita | Prenosné |
| Skladovací objem | 14 l |
| Hmotnosť | 4 kg |
| Chladenie oproti teplote okolia (°C) | 25 |
| Mrazenie | Nie |
| Farba | zlatá/čierna |
| Materiál | Plast |
| Počet zón | 1 |
| Rozmery Š x V x H | 250 x 395 x 400 mm |
| Šírka (mm) | 250 |
| Výška (mm) | 395 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 400 |
| Izolácia | Polyuretánová pena |
| Klimatická trieda | N - okolná teplota od +16°C do +32°C |
| Skúšobná značka | TÜV / GS |
| Príkon | 36 W |
| Príkon (Watt) | 36 |
| Technológia chladenia | Termoelektrická (Peltierov článok) |
| Výrobca | DOMETIC |
| Použitie | Offroad |
| Použitie | Automobil |
| Použitie | Kemper / VAN |
| Vlastnosti | 12V DC napájanie (auto) |
| Vlastnosti | 2L PET fľaša |
| Vlastnosti |
|