Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Termoelektrická autochladnička Mobicool T08 DC zásobuje vodiča a spolujazdca chladným občerstvením a nápojmi, ale v prípade potreby udržuje hamburgery či hranolky v teple. Upevňuje sa pomocou bezpečnostného pásu na sedadle spolujazdca alebo na zadnom sedadle.
| Dodávka energie | 12V DC |
| Celkový objem (l) | 8 |
| Teplotný rozsah | V režime chladenia až 20°C pod okolitú teplotu |
| ŠxVxH | 440 x 300 x 200 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 3.1 |
| Mobilita | Prenosné |
| Skladovací objem | 8 l |
| Hmotnosť | 3.1 kg |
| Chladenie oproti teplote okolia (°C) | 20 |
| Mrazenie | Nie |
| Farba | antracit / sivá |
| Materiál | PP |
| Počet zón | 1 |
| Rozmery Š x V x H | 440 x 300 x 200 mm |
| Šírka (mm) | 440 |
| Výška (mm) | 300 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 200 |
| Izolácia | ISOFOAM |
| Klimatická trieda | N - okolná teplota od +16°C do +32°C |
| Skúšobná značka | TÜV / GS |
| Príkon | 32 W |
| Príkon (Watt) | 32 |
| Technológia | Termoelektrická (Peltierov článok) |
| Technológia chladenia | Termoelektrická (Peltierov článok) |
| Výrobca | WAECO |
| Použitie | Offroad |
| Použitie | Automobil |
| Použitie | Kemper / VAN |
| Vlastnosti | 12V DC napájanie (auto) |
| Vlastnosti | 0.5L PET fľaša |
| Vlastnosti | Režim ohrievania obsahu |
| Vlastnosti |
|