Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Praktická termoelektrická autochladnička Mobicool W 38 AC/DC s transportnými kolieskami a bočnými madlami. Aj pri plnom naložení ju viete ľahko premiestňovat a nakladať do auta. Duálny systém napájania 12/230V umožňuje jej využívanie aj v aute aj napríklad na hoteli. Medzi jej ďaľšie predností patrí možnosť schovať káble do veka, deliaca prepážka a vnútorný prestor pre 1,5-litrové fľaše.
| Dodávka energie | 12 V DC; 230 V AC |
| Celkový objem (l) | 37 |
| Teplotný rozsah | Chladenie max. 17°C pod okolitú teplotu |
| ŠxVxH | 565 x 390 x 295 |
| Celková hmotnosť (kg) | 5.4 |
| Mobilita | Mobilné |
| Mobilita | Prenosné |
| Skladovací objem | 37 l |
| Hmotnosť | 5.4 kg |
| Chladenie oproti teplote okolia (°C) | 17 |
| Mrazenie | Nie |
| Farba | modrá |
| Materiál | PP |
| Počet zón | 1 |
| Rozmery Š x V x H | 565 x 390 x 295 |
| Šírka (mm) | 565 |
| Výška (mm) | 390 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 295 |
| Izolácia | Polyuretánová pena |
| Energetická trieda (norma do 2020) | A++ |
| Klimatická trieda | N - okolná teplota od +16°C do +32°C |
| Skúšobná značka | TÜV/GS |
| Príkon | 47 W |
| Príkon (Watt) | 47 |
| Technológia | Termoelektrická (Peltierov článok) |
| Technológia chladenia | Termoelektrická (Peltierov článok) |
| Výrobca | MOBICOOL |
| Použitie | Automobil |
| Použitie | Piknik |
| Použitie | Kemper / VAN |
| Vlastnosti | 2L PET fľaša |
| Vlastnosti | 230V napájanie (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti | 12V DC napájanie (auto) |
| Vlastnosti |
|