Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Čistič vzduchu do potrubia pracuje ticho a bezpečne vnútri potrubia, kde redukuje zápach z cigaretového dymu, plesní, potuchliny, chemických výparov a toaliet. Výsledkom je sviežejší, čistejší a zdravší vzduch v interiéri. Výrobok nevytvára škodlivý ozón a neznižuje významne rýchlosť prúdu vzduchu potrubím.
Zatočte so zápachom z cigaretového dymu, plesní, potuchliny, chemických výparov a toaliet a dýchajte na palube sviežejší, čistejší a zdravší vzduch. Dometic Breathe Easy umiestnená vnútri vzduchového potrubia vylepšuje kvalitu vzduchu na lodi pomocou inovatívnej fotokatalytickej nanosieťovej technológie s ultrafialovým svetlom. Vstavaná ultrafialová žiarovka využíva špeciálnu frekvenciu svetla, ktorá nie je škodlivá. Dometic Breathe Easy znižuje počet plesňových spór, baktérií, vírusov a množstvo výparov a ničí až 99,9 % baktérií, húb, plesní a peľových zrniek.
| Vstupná frekvencia | 50/60 Hz |
| Vstupné napätie (AC) | 115 - 230 V |
| ŠxVxH | 266,7 x 190,5 x 165,1 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 1,36 |
| Rozmery Š x V x H | 266,7 x 190,5 x 165,1 mm |
| Šírka (mm) | 266,7 |
| Výška (mm) | 190,5 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 165,1 |
| Výrobca | DOMETIC |