Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Chlad, teplo a odvlhčenie s jedinou praktickou a malou jednotkou, ktorá sa jednoducho montuje. Vytvorí dokonalú klímu na jachte a člne.
Vylepšený systém Dometic MCS T je novo vybavený ocenenou jednotkou DTU a umožňuje rýchlu, jednoduchú a univerzálnu montáž. S rotačným ventilátorom, kompozitnou vypúšťacou vaňou s rýchlymi spojkami a prvotriednou izoláciou voči vibráciám zaisťujúcou tichý chod ponúka systém MCS T skutočnú kvalitu od originálneho výrobcu. Všetky súčiastky a montážny materiál sú súčasťou dodávky. Tri dostupné výkonové verzie využívajúce chladivo R410A umožňujú efektívny chod systému a poskytujú klimatizované pohodlie v kabínach rôznych veľkostí a tvarov.
POHODLNÉ OVLÁDANIE Ovládací panel s jednoduchým dotykovým ovládaním zaisťuje optimálnu teplotu |
FILTER Integrovaný vzduchový filter, ktorý sa ľahko čistí | ![]() |
Klimatizačný systém Dometic MCS 16 s účinným chladením, vyhrievaním a odvlhčovaním zaisťuje dokonalé nastavenie teploty v kabínach jácht a člnov bez ohľadu na vonkajšie poveternostné podmienky. Táto extrémne kompaktná jednotka s jednoduchým ovládacím panelom vytvára ideálnu klímu v kabíne pomocou šiestich rýchlostí ventilátora a doplnkového automatického nastavenia. Model MCS 16 sa dodáva so všetkými potrebnými montážnymi prvkami a armatúrami. Jeho montáž je rýchla, takže komfortnú klímu dosiahnete takmer bez námahy.
Dometic MCS (Marine Climate Systems) boli navrhnuté pre rýchle a jednoduché dovybavenie hotovej lode. Všetky komponenty a montážny materiál sú zahrnuté v rozsahu dodávky. V ponuke sú tri modely s rôznymi výkonmi chladenia. Používajú nové moderné chladivo, ktoré umožňuje systému pri vytváraní vami požadovanej klímy pracovať efektívnejšie. A ak chcete klimatizovať ďalšiu kabínu, jednoducho pomocou doplnkovej sady systém rozdelovania vzduchu rozvetvíte. (Iba MCS T12 a T16)
Ďalšou výhodou superkompaktných klimatizačných systémov MCS je používanie technológie tepelného čerpadla, ktoré môže byť tiež použité ako vykurovací systém. Táto funkcia je možná pri teplote vody nad 6 ° C.
| Spotreba prúdu pri minimálnom vyhrievaní | 6,90 A |
| Požadovaná ochrana obvodu striedavého prúdu | min. 11 A; max. 15 A |
| GWP | 2088 |
| Vstupná frekvencia | 50 Hz |
| Spotreba prúdu pri maximálnom chladení | 5,50 A |
| Spotreba prúdu pri maximálnom vyhrievaní | 6,90 A |
| Ekvivalent CO2 [t] | 0,799 t |
| Max. nábehový prúd | 23 A |
| Vstupné napätie (AC) | 230 V |
| Spotreba prúdu pri minimálnom chladení | 5,50 A |
| Teplotný rozsah | 18°C až 30°C |
| ŠxVxH | 544 x 341 x 338 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 26,5 |
| Hmotnosť | 26,5 kg |
| Chladivo | R410A, 382,72 g |
| Počet rýchlostí ventilátora | 6/Automatic |
| Rozmery Š x V x H | 544 x 341 x 338 mm |
| Šírka (mm) | 544 |
| Výška (mm) | 341 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 338 |
| Skúšobná značka | CE |
| Príkon (Watt) | 1320 W - režim chladenia (ISO 5151) |
| Spotreba | 1 320 W / 1 660 W |
| Vykurovací výkon (Watt) | 4 700 W |
| Chladiaci výkon (Watt) | 4689.14 W (ISO 5151) |
| Chladiaci výkon (BTU) | 16000 Btu/h |
| Technológia chladenia | Kompresorová |
| Výrobca | DOMETIC |
| Vlastnosti | Elektronický termostat |