Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Varenie, pečenie a grilovanie na palube? Máte k dispozícii plnohodnotné variče spoločnosti Dometic: rúry s vnútorným grilom a varičom v hornej časti. Vďaka mimoriadne úzkej podstave zaberajú modely štíhlych plynových rúr v mobilnej kuchyni málo miesta. Vyhovuje rovnako ako domáci varič: rýchle ohriatie a presná regulácia plameňa
Inovatívna štíhla plynová rúra Dometic STARLIGHT kombinovaná s grilom a 2-horákový varičom je riešenie, ktoré spĺňa všetky požiadavky na varenie. Vďaka optimálnej konštrukcii sa zmestí do úzkych priestorov kuchyniek v plavidlách, obytných vozidlách či karavanoch. Je vybavená teplovzdornými sklenými dverami, aby ste bez problémov videli čo sa pečie, a zapaľovacím systémom pre bezpečnejšie použitie. Táto vkusná rúra s grilom a varičom s dvoma horákmi splní všetky požiadavky na varenie na cestách.
DOKONALÉ VYHRIEVANIE Jednoduchá regulácia teploty |
ČISTÉ A JEDNODUCHÉ Odnímateľné podstavce na panvice, ktoré sa jednoducho čistia |
POHODLNÉ GRILOVANIE Grilovacia skriňa |
| Dodávka energie | Plyn |
| Celkový objem (l) | 28 |
| ŠxVxH | 450 x 508 x 358 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 18,5 |
| Hmotnosť | 18,5 kg |
| Farba | Strieborná |
| Farba | Čierna |
| Rozmery Š x V x H | 450 x 508 x 358 mm |
| Šírka (mm) | 450 |
| Výška (mm) | 508 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 358 |
| Skúšobná značka | CE |
| Spotreba | 291 g/h |
| Výkon | 2,2 kW + 1,8 kW |
| Tlak plynu | 30 mbar |
| Vstupný tlak plynu (mBar) | 30 |
| Výrobca | DOMETIC |
| Použitie | Karavan |
| Vlastnosti | PLYN - prevádzka na bomby |
| Vlastnosti |
|