Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Atraktívna a cenovo dostupná štíhla plynová rúra „slim“ Dometic SUNLIGHT je navrhnutá tak, aby sa zmestila do úzkych priestorov kuchyniek v plavidlách, obytných vozidlách či karavanoch. Je vybavená teplovzdornými sklenými dverami, aby ste bez problémov videli čo sa pečie. Bezpečné použitie zaisťuje bezpečnostná poistka na dverách rúry a bezpečnostný zapaľovací systém.
DOKONALÉ VYHRIEVANIE Jednoduchá regulácia teploty |
ČISTÉ A JEDNODUCHÉ Odnímateľné chrómované mriežky na panvice, ktoré sa jednoducho čistia |
| Dodávka energie | Plyn |
| Celkový objem (l) | 28 |
| ŠxVxH | 449 x 398 x 357 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 15,5 |
| Hmotnosť | 15,5 kg |
| Farba | Strieborná |
| Farba | Čierna |
| Rozmery Š x V x H | 449 x 398 x 357 mm |
| Šírka (mm) | 449 |
| Výška (mm) | 398 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 357 |
| Skúšobná značka | CE |
| Spotreba | 291 g/h |
| Výkon | 2,2 kW + 1,8 kW |
| Tlak plynu | 30 mbar |
| Vstupný tlak plynu (mBar) | 30 |
| Výrobca | DOMETIC |
| Použitie | Karavan |
| Vlastnosti | PLYN - prevádzka na bomby |
| Vlastnosti |
|