Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Zobraziť väčšie Tento kompaktný sínusový striedač je určený na úpravu 24-V js. napätia batérie na čisté 230-V str. napätie, takže zaistí spoľahlivé napájanie elektrických zariadení do 1000 W z batérie vozidla. Vstavané ochranné okruhy zabraňujú poškodeniu preťažením, prehriatím, nadmerným a nedostatočným napätím. Automatický pohotovostný režim šetrí energiu.
Kompaktný sínusový striedač Dometic SinePower DSP 1024 je určený na úpravu 24-V js. napätia batérie na čisté 230-V str. napätie, takže je vhodný pre všetky druhy zariadení, dokonca aj pre tie, ktoré sú citlivé. Vďaka veľkému rozsahu vstupného napätia funguje výborne aj v moderným vozidlách s inteligentnými alternátormi. Vstavané ochranné okruhy zabraňujú poškodeniu preťažením, prehriatím, nadmerným a nedostatočným napätím. Ak nepoužijete žiadne zaťaženie, striedač sa prepne do pohotovostného režimu šetriaceho energiu. Keď ho budete znova potrebovať, automaticky sa zobudí. Ďalšie výhody: nehlučný ventilátor, ľahká montáž, panel diaľkového ovládania v štandardnej výbave.
| Energetická účinnosť | >90% |
| Spotreba prúdu pri nulovom zaťažení | 0,6 A |
| Vstupné napätie (DC) | 24 V |
| Informácia | * podrobné technické informácie v stiahnuteľnej prílohe produktu * |
| Spotreba prúdu v pohotovostnom režime | 200 mA |
| ŠxVxH | 230 x 80 x 240 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 3,1 |
| Hmotnosť | 3,10 kg |
| Chladenie | ventilátor riadený podľa teploty a zaťaženia |
| Prevádzková teplota | 0 °C až +50 °C |
| Rozsah vstupného napätia | 20 – 33 V |
| Rozmery Š x V x H | 230 x 80 x 240 mm |
| Šírka (mm) | 230 |
| Výška (mm) | 80 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 240 |
| Výstupné napätie | 230 V |
| Výkon | stály pri 25 °C: 1000 W |
| Výrobca | DOMETIC |
| Vlastnosti | 24V DC napájanie (kamión, loď) |
| Vlastnosti | SINUS |
Dometic SinePower DSP 612, 624, 1012, 1024, 1512, 1524, 2012, 2024 - inštalácia
Prevziať (881.57k)Dometic SinePower DSP 612, 624, 1012, 1024, 1512, 1524, 2012, 2024 - návod
Prevziať (5.33M)| Vlastnosti |
|