Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Tento kompaktný sínusový striedač je určený na úpravu 12-V js. napätia batérie na čisté 230-V str. napätie, takže zaistí spoľahlivé napájanie zariadení s nízkym príkonom do 350 W z batérie vozidla. Vstavané ochranné okruhy zabraňujú poškodeniu preťažením, prehriatím, nadmerným a nedostatočným napätím. Ventilátor umožňujúci ovládanie zaťaženia a teploty je príjemne tichý.
Sínusový striedač Dometic SinePower DSP 412 upraví 12-V jednosmerné napätie batérie na čisté 230-V str. napätie. Je určené na maximálne zaťaženie 350 W. Zaisťuje spoľahlivé napájanie elektrických zubných kefiek, notebookov, nabíjačiek mobilných telefónov a ďalších zariadení s nízkym príkonom. Vďaka veľkému rozsahu vstupného napätie funguje výborne aj v moderným vozidlách s inteligentnými alternátormi. V prípade preťaženia sa striedač odpojí, aby sa zabránilo poškodeniu. Automaticky sa znova zapne, keď situácia prejde. Ďalšou výhodou je nehlučný ventilátor, ktorý sa flexibilne prispôsobí zaťaženiu a teplotným podmienkam.
| Energetická účinnosť | >90% |
| Spotreba prúdu pri nulovom zaťažení | 0,6 A |
| Vstupné napätie (DC) | 12 V |
| Informácia | * podrobné technické informácie v stiahnuteľnej prílohe produktu * |
| ŠxVxH | 126 x 50 x 187,50 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 1,2 |
| Hmotnosť | 1,20 kg |
| Chladenie | ventilátor riadený podľa teploty a zaťaženia |
| Prevádzková teplota | 0 °C až +50 °C |
| Rozsah vstupného napätia | 10 – 16,5 V |
| Rozmery Š x V x H | 126 x 50 x 187,50 mm |
| Šírka (mm) | 126 |
| Výška (mm) | 50 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 187,50 |
| Výstupné napätie | 230 V |
| Príkon | v pohotovostnom režime: 7 W |
| Výkon | stály pri 25 °C: 350 W |
| Výrobca | DOMETIC |
| Vlastnosti | 12V DC napájanie (auto) |
| Vlastnosti | SINUS |
| Vlastnosti |
|