Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Prenosná a praktická ľahká toaleta má jedinečnú konštrukciu šetriacu miesto, vďaka ktorej je ideálna do malých vozidiel a stanov. Ovládanie tlačidlom je jednoduché a zaručuje vždy výkonné a hygienicky čisté splachovanie s menším prúdom a menším neporiadkom. Toaleta má odpadovú nádrž s objemom 18,9 l.
MENEJ ČERPANIA Tento efektívny systém vyžaduje menej čerpania |
OVLÁDANIE TLAČIDLOM Jednoduché ovládanie tlačidlom |
MENEJ NEPORIADKU Menej neporiadku vďaka výnimočne dlhej otáčavej výtokovej trubici |
Inteligentná konštrukcia prenosnej toalety Dometic 976 šetrí miesto, a je tak pragmatickou voľbou do menších obytných vozidiel a stanov. Dodáva sa v dvoch veľkostiach a farbách. Sedadlo vo veľkosti pre dospelých je zárukou, že sa budete cestách cítiť rovnako pohodlne ako doma. Ovládanie tlačidlom znamená menší prúd vody, menej špliechania a výkonnejšie, hygienicky čisté splachovanie. Splachovacia nádrž s objemom 8,7 l je vybavená ukazovateľom hladiny a obsahuje dosť vody na 27 spláchnutí. Keď príde čas vyprázdniť 18,9 l odpadovú nádrž, pomocou veľmi dlhej vypúšťacej rúry sa pri vyprázdňovaní vyhnete neporiadku.
| ŠxVxH | 333 x 387 x 387 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 5 |
| Hmotnosť | 5 kg |
| Kapacita | objem odpadovej nádrže 18,9 l; objem splachovacej nádrže 8,7 l |
| Farba | Biela / šedá |
| Materiál | ABS |
| Rozmery Š x V x H | 333 x 387 x 387 mm |
| Šírka (mm) | 333 |
| Výška (mm) | 387 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 387 |
| Výrobca | DOMETIC |