Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Kazetová toaleta s veľmi kvalitnou keramickou vložkou odolnou voči poškriabaniu, ktorá je navrhnutá špeciálne pre rekreačné vozidlá a rekreačný životný štýl.
KERAMIKA ODOLNÁ VOČI POŠKRIABANIU Veľmi kvalitná a ľahká keramická vložka odpudzuje nečistoty a jednoducho sa čistí |
OPTIMALIZOVANÝ TVAR ZÁCHODOVEJ MISY Ergonomická záchodová misa zaisťuje pohodlie |
VEĽMI ÚČINNÉ SPLACHOVANIE Optimalizovaný splachovač a podtlakový prerušovač na dosiahnutie pôsobivej splachovacej kapacity |
Kazetová toaleta Dometic CTS 4110 je dokonalým doplnkom rekreačných vozidiel a rekreačného životného štýlu. Táto moderná ľahká toaleta má veľmi kvalitnú keramickú vložku, ktorá je odolná voči poškriabaniu a pôsobí vo vozidle príjemnejšie z hygienického i estetického hľadiska.
A ďalšie výhody:
| Vstupné napätie (DC) | 12 V |
| Prevádzková teplota (min - max) | 0 °C až +50 °C |
| ŠxVxH | 382 x 672 x 530 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 11,50 |
| Hmotnosť | 11,50 kg |
| Kapacita | Objem cisterny na odpad 19 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | ABS / keramika |
| Rozmery Š x V x H | 382 x 672 x 530 mm |
| Šírka (mm) | 382 |
| Výška (mm) | 672 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 530 |
| Skúšobná značka | CE, ECE R10 |
| Výrobca | DOMETIC |