Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
| Súbory cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. | |
Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jednoduchá montáž vďaka možnosti zasunúť podložku medzi penové jadro a poťah sedadla • Zvoľte si príjemné trvalé vyhrievanie alebo možnosť rýchleho ohriatia • Vhodné pre sedadlá s odnímateľnými poťahmi • Plne vybavená súprava pre dve sedadlá • Zabudovaná teplotná ochrana na zaistenie optimálneho prenosu tepla a bezpečnosti • Osvetlený vypínač na rýchle a jednoduché použitie v tme
| Tento model je skvelý pre dodatočnú montáž a ponúka dvojnásobný luxus a pohodlie. Dometic MagicComfort MSH 60 je kompletná súprava štyroch vyhrievaných podložiek pre dve sedadlá vo vozidle - v aute, nákladnom alebo obytnom vozidle, alebo lodi. Zabudovaná teplotná ochrana zaisťuje príjemnú, pohodlnú a bezpečnú teplotu. Podložky sa vkladajú medzi vypchávku a poťah sedadla, takže nemenia tvar ani vzhľad sedadla, iba jeho pohodlie. Podložky začnú hriať za niekoľko málo sekúnd, takže si vodič aj spolujazdec užijú príjemné, pohodlné a luxusné sedenie. | ![]() |
| Vstupné napätie (DC) | 12 V |
| Certifikáty | eMark |
| Menovitý vstupný prúd (DC) | 6,8 A |
| Menovitý príkon (DC) | 90 W |
| ŠxVxH | 280 x 6 x 400 mm |
| Hmotnosť | 1,06 kg |
| Farba | Čierna |
| Rozmery Š x V x H | 280 x 6 x 400 mm |
| Šírka (mm) | 280 |
| Výška (mm) | 6 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 400 |
| Príkon | 90 W |
| Výrobca | DOMETIC |
| Použitie | Karavan |
| Použitie | Automobil |
| Použitie | Kemper / VAN |
| Použitie | Kamion |
| Použitie | Offroad |
