Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Doprava Bezplatne
Daň 0,00 €
Spolu 0,00 €
Ceny sú s DPH
| Dodávka energie | 12 V DC |
| ŠxVxH | sedadlo 400x280 mm |
| Rozmery Š x V x H | sedadlo 400x280 mm |
| Šírka (mm) | 400 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 280 |
| Rozsah dodávky | 4 vyhrievacie dečky |
| Výkon | I.stupeň 22W/sedadlo |
| Výrobca | WAECO |
| Použitie | Karavan |
| Použitie | Automobil |
| Použitie | Kemper / VAN |
| Použitie | Kamion |
| Použitie | Offroad |
| Vlastnosti | 12V DC napájanie (auto) |
| Vlastnosti |
|