Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
| Súbory cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. | |
Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Extrémne nízky príjem tepla z okolia • Vysoko efektívna izolácia z polyuretánovej peny, kombinovaná s inteligentným labyrintovým tesnením • Konštrukcia bez švov z plastu odolného voči UV • Veľké polyetylénové nohy pre lepšiu pevnosť v stoji a ochranu proti šmyku • Praktický odtok vody (roztopenej) • Vhodné pre potraviny a jednoduché na čistenie • Optimalizovaný pomer objemu a hmotnosti
Vysoká okolitá teplota, drsný terén, vlny, morská voda, prach a blato? S týmto si nerozbitné ľadové boxy DOMETIC WAECO ľahko poradia. Sú vybavené veľmi účinnou izoláciou a či už kocky ľadu alebo ľadové zásobníky zabezpečujú, aby nápoje, potraviny, ryby, návnady a zverina zostali čerstvé. V závislosti od použitia a poveternostných podmienok udržia chlad po dobu niekoľkých dní! A ešte jedno číslo, ktoré hovorí samo za seba: 5 rokov záruka. Koniec koncov, tieto pasívne chladiace boxy bezzvarovej konštrukcie a z plastov odolných voči UV žiareniu sú určené pre najnáročnejších.
| Celkový objem (l) | 111 |
| ŠxVxH | 1050 x 440 x 510 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 15.7 |
| Skladovací objem | 111 l |
| Hmotnosť | 15.7 kg |
| Materiál | Teleso polyetylén |
| Počet zón | 1 |
| Rozmery Š x V x H | 1050 x 440 x 510 mm |
| Šírka (mm) | 1050 |
| Výška (mm) | 440 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 510 |
| Izolácia | Vysoko účinná polyuretánová penová izolácia |
| Technológia chladenia | Pasívna |
| Výrobca | DOMETIC |
