Mobilná rezervná zásobáreň elektrickej energie pre kompresorové autochladničky v sade s nabíjačkou. Li-Ion batérie sa postarajú až do ďaľších 20 hodín prevádzky (podľa veľkosti chladničky a požadovanej teploty). Doba nabíjania je 8 hodín.
| ŠxVxH | 150 x 65 x 150 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 2.5 |
| Hmotnosť | 2.5 kg |
| Kapacita | 10 Ah |
| Farba | hliník |
| Materiál | Hliník |
| Poznámka | Istenie 20A |
| Rozmery Š x V x H | 150 x 65 x 150 mm |
| Šírka (mm) | 150 |
| Výška (mm) | 65 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 150 |
| Rozsah dodávky | Batéria |
| Výstupné napätie | 24 V DC |
| Doba nabíjania | 8 hod |
| Technológia | Li-Ion |
| Výrobca | WAECO |