Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Vysoká okolitá teplota, drsný terén, vlny, morská voda, prach a blato? S týmto si nerozbitné ľadové boxy WAECO ľahko poradia. Sú vybavené veľmi účinnou izoláciou a či už kocky ľadu alebo ľadové zásobníky zabezpečujú, aby nápoje, potraviny, ryby, návnady a zverina zostali čerstvé. V závislosti od použitia a poveternostných podmienok udržia chlad po dobu niekoľkých dní! A ešte jedno číslo, ktoré hovorí samo za seba: 5 rokov záruka. Koniec koncov, tieto pasívne chladiace boxy bezzvarovej konštrukcie a z plastov odolných voči UV žiareniu sú určené pre najnáročnejších.
Ľadničky Dometic Cool-Ice, ako napríklad Dometic Cool-Ice WCI 55, sú ideálne v prípadoch, keď nemáte k dispozícii elektrickú energiu. Ľad udržia po celé dní – v závislosti od modelu a podmienok až desať dní. Tieto robustné ľadničky sú ideálne pri sústavnom vystavení počasiu, obzvlášť na lodiach. Hrubá, penová izolácia používaná v chladničkách a labyrintová konštrukcia tesnenia prispievajú k dlhšiemu udržaniu ľadu. Rotačne formovaná konštrukcia znamená, že nemá žiadne spoje, kde by mohlo vnikať teplo alebo unikať chlad. Ľadničky zo série Cool-Ice sú tiež veľmi silné, odolné a ľahko sa čistia. Veľký model ľadničky so silnými ergonomickými polyetylénovými rukoväťami, ktoré slúžia aj ako viazacie body na zabezpečenie ľadničky.
| Celkový objem (l) | 55 |
| ŠxVxH | 565 x 420 x 485 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 9.3 |
| Skladovací objem | 55 l |
| Hmotnosť | 9.3 kg |
| Materiál | Teleso polyetylén |
| Počet zón | 1 |
| Rozmery Š x V x H | 565 x 420 x 485 mm |
| Šírka (mm) | 565 |
| Výška (mm) | 420 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 485 |
| Izolácia | Vysoko účinná polyuretánová penová izolácia |
| Technológia chladenia | Pasívna |
| Výrobca | WAECO |