Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Elegancia čistých línii, technická vyspelosť a jednoduchosť použitia: terasové ohrievače na plynovú bombu Enders vyrobené z lesklej leštenej nerezovej ocele, očaria svojím jedinečným štíhlym vzhľadom, bez toho, aby čo len na okamih skryli svoj mimoriadny výkon. Horák Enders s technológiou Eco-Plus (EEP) vyžaruje rovnaké množstvo tepla ako bežný 12 kW terasový ohrievač. Toto umožňuje spotrebovať o 30 % menej plynu a zároveň uvoľniť o 30 % menej CO2 do ovzdušia. Výborná kvalita spracovania, pokroková EEP technológia a jednoduchá prevádzka sú doplnkom k čistej elegancii žiariča.
Výkon 8 kW horáka Eco Plus dodáva ohrievaču Enders Elegance skutočnú silu tepelného žiarenia. Kedykoľvek vám poskytne príjemné teplo a zaženie akékoľvek myšlienky na chladnejšie dni. Jeho ekologické vlastnosti stoja obzvlášť za zmienku: 8 kW horák Eco Plus vydáva rovnaké množstvo tepla ako 12 kW horák bežného patio ohrievača. Toto znamená nižšie náklady a nižšie emisie CO2.
Enders Elegance je nízkonákladový nerezový plynový terasový ohrievač. Nie len vďaka nízkej cene ohrievača ale aj nízkym prevádzkovým nákladom je obľúbeným doplnkom zimných terás kaviarní a reštaurácií.
Kompletná dodávka spolu s plynovým regulátorom a prípojnou hadicou v cene na pripojenie k bežnej propánovej alebo propán-butánovej bombe (plynovej fľaši). Nie je potrebný žiaden ďalší montážny materiál.
Máte v pláne vyhrievať terasu vašej reštaurácie s našimi ohrievačmi a potrebujete ich väčšie množstvo? Pre veľkoobjemové zákazky nás kontaktujte na info@mch.sk
Na trhu sa bežne predávajú plynove bomby buď s propán-butánom alebo čistým propánom. Výhodou plynových fliaš s čistým propánom je, že tento plyn sa odparuje aj v tých najväčších marazoch, ktoré sa na Slovensku vyskytujú. K dispozícii teda máte komplet celú bombu za akéhokoľvek počasia. Propán-butánové fľaše obsahujú butánovú zložku plynu, ktorý sa pri teplotách nižších ako cca +5°C prestane odparovať. Bomba vám teda bude fungovať len do momentu, kedy z nej odoberiete propán, následne plameň zhasne a vo fľaši vam ostane 40-60% jeho obsahu - teda bután - v kvapalnom skupenstve, ktorý plynové spotrebiče nevedia zúžitkovať. Cenový rozdiel medzi propánovou a propán-butánovou plynovou bombou je minimálny. Naše spotrebiče teda odporúčame prevádzkovať na čistom propáne.
| Dodávka energie | Propán-bután (LPG) |
| ŠxVxH | o 76 x 218 cm |
| Celková hmotnosť (kg) | 12.5 |
| Výkonové stupne | 3.5-8 kW |
| Mobilita | Prenosné |
| Mobilita | Voľnostojace |
| Hmotnosť | 12.5 kg |
| Dosah (m2) | 25 |
| Materiál | Teleso spotrebiča Nerezová oceľ |
| Rozmery Š x V x H | o 76 x 218 cm |
| Výška (mm) | 2180 |
| Priemer (mm) | 760 |
| Rozsah dodávky | Plynová hadica |
| Spotreba | 0.2-0.53 kg/hod |
| Systém zapaľovania | Piezo |
| Tlak plynu | 30 mbar |
| Vstupný tlak plynu (mBar) | 30 |
| Výrobca | ENDERS |
| Použitie | Terasa / Predstan |
| Použitie | Chalupa |
| Vlastnosti | PLYN - prevádzka na bomby |
| Vlastnosti | Bezpečná prevádzka |
| Vykurovací výkon max (kW) | 8 |
| Vlastnosti |
|
| 1 x ENDERS ELEGANCE a EVENT PLÁŠTENKA NA TERASOVÝ ŽIARIČ OCHRANA PRED PRACHOM A POČASÍM OCHRANA PRED PRACHOM A POČASÍM | ||
| Vaša cena: 40,90 € | Cena bez DPH: 33,25 € | ||
CENTRÁLNY SKLAD | |||
![]() | |||
-10.06% | 1 x ENDERS ELEGANCE PLYNOVÝ PATIO OHRIEVAČ | ||
Dodávka energie: Propán-bután (LPG) ŠxVxH: o 76 x 218 cm Celková hmotnosť (kg): 12.5 Dosah (m2): 25 Vykurovací výkon max (kW): 8 | Vaša cena: 174,24 € | Cena bez DPH: 141,66 € | |
1 Dátum dostupnosti: 01.02.2021 | |||
![]() | |||