Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Štíhly a napriek tomu neobyčajne stabilný ohrievač na plynovú bombu Enders VULANO vyžaruje príjemné a jemné teplo. Oproti bežným ohrievačom v tvare „hríbu“, tento kompaktný ohrievač poskytuje nie len teplo ale aj efekt stĺpovitého plameňa.
Vďaka výške iba 182 cm je terasový ohrievač Enders VULANO mimoriadne vhodný pre terasy s nízkym stropom. Plynulá regulácia výkonu a piezo technológia zapaľovania sú samozrejmosťou. Rovnako aj bezpečnostné poistky zfúknutia plameňa a prevrhnutia výhrevného telesa. Tento terasový ohrievač má v sebe priestor pre 10kg plynovú fľašu. Na jednu náplň vydrží poskytovať sálavé teplo až do 30 hodín. Ideálna voľba pre malé aj väčsie kaviarničky a reštaurácie.
Kompletná dodávka spolu s plynovým regulátorom a prípojnou hadicou v cene na pripojenie k bežnej propánovej alebo propán-butánovej bombe (plynovej fľaši). Nie je potrebný žiaden ďalší montážny materiál.
Máte v pláne vyhrievať terasu vašej reštaurácie s našimi ohrievačmi a potrebujete ich väčšie množstvo? Pre veľkoobjemové zákazky nás kontaktujte na info@mch.sk
Aký plyn je vhodný pre naše plynové spotrebiče?
Na trhu sa bežne predávajú plynove bomby buď s propán-butánom alebo čistým propánom. Výhodou plynových fliaš s čistým propánom je, že tento plyn sa odparuje aj v tých najväčších marazoch, ktoré sa na Slovensku vyskytujú. K dispozícii teda máte komplet celú bombu za akéhokoľvek počasia. Propán-butánové fľaše obsahujú butánovú zložku plynu, ktorý sa pri teplotách nižších ako cca +5°C prestane odparovať. Bomba vám teda bude fungovať len do momentu, kedy z nej odoberiete propán, následne plameň zhasne a vo fľaši vam ostane 40-60% jeho obsahu - teda bután - v kvapalnom skupenstve, ktorý plynové spotrebiče nevedia zúžitkovať. Cenový rozdiel medzi propánovou a propán-butánovou plynovou bombou je minimálny. Naše spotrebiče teda odporúčame prevádzkovať na čistom propáne.
| Dodávka energie | Propán-bután (LPG) |
| ŠxVxH | o 53 x 182 cm |
| Celková hmotnosť (kg) | 26 |
| Výkonové stupne | 3-11 kW |
| Mobilita | Voľnostojace |
| Mobilita | Prenosné |
| Hmotnosť | 26 kg |
| Dosah (m2) | 20 |
| Materiál | Teleso spotrebiča Nerezová oceľ |
| Rozmery Š x V x H | o 53 x 182 cm |
| Výška (mm) | 1820 |
| Priemer (mm) | 530 |
| Rozsah dodávky | Plynová hadica |
| Spotreba | 0.3-0.8 kg/hod |
| Systém zapaľovania | Piezo |
| Tlak plynu | 50 mbar |
| Vstupný tlak plynu (mBar) | 50 |
| Výrobca | ENDERS |
| Použitie | Terasa / Predstan |
| Použitie | Chalupa |
| Vlastnosti | PLYN - prevádzka na bomby |
| Vlastnosti | Bezpečná prevádzka |
| Vykurovací výkon max (kW) | 11 |
| Vlastnosti |
|