Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Elegancia čistých línii, technická vyspelosť a jednoduchosť použitia: terasové ohrievače na plynovú bombu MEVA očaria svojím jedinečným štíhlym vzhľadom bez toho, aby čo len na okamih skryli svoj mimoriadny výkon. Pyramída Hexagon je terasový ohrievač s nádherným efektom plameňa. Vo vnútri telesa je priestor pre uskladnenie 10 kg plynovej fľaše, ktorá vás a ostatných v okolí do 4 metrov vydrží ohrievať cca 12 hodín.
Kompletná dodávka spolu s plynovým regulátorom a prípojnou hadicou v cene na pripojenie k bežnej propánovej, alebo propán-butánovej bombe (plynovej fľaši). Nie je potrebný žiaden ďalší montážny materiál.
Na trhu sa bežne predávajú plynové bomby buď s propán-butánom, alebo čistým propánom. Výhodou plynových fliaš s čistým propánom je, že tento plyn sa odparuje aj v tých najväčších mrazoch, ktoré sa na Slovensku vyskytujú. K dispozícii teda máte komplet celú bombu za akéhokoľvek počasia. Propán-butánové fľaše obsahujú butánovú zložku plynu, ktorý sa pri teplotách nižších ako cca +5°C prestane odparovať. Bomba vám teda bude fungovať len do momentu, kedy z nej odoberiete propán, následne plameň zhasne a vo fľaši vám ostane 40-60% jeho obsahu - teda bután v kvapalnom skupenstve, ktorý plynové spotrebiče nevedia zužitkovať. Cenový rozdiel medzi propánovou a propán-butánovou plynovou bombou je minimálny. Naše spotrebiče teda odporúčame prevádzkovať na čistom propáne.
| Vlastnosti 2 | prevádzka (cca): 5 kg - 6 h, 10 kg - 12 h |
| Dodávka energie | Propán-bután (LPG) |
| ŠxVxH | 570 x 1950 x 570 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 22 |
| Mobilita | Voľnostojace |
| Mobilita | Prenosné |
| Hmotnosť | 22 kg |
| Dosah (m2) | 25 |
| Farba | Nerez |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Teleso spotrebiča: lakovaná oceľ |
| Rozmery Š x V x H | 570 x 1950 x 570 mm |
| Šírka (mm) | 570 |
| Výška (mm) | 1950 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 570 |
| Rozsah dodávky | Plynová hadica |
| Spotreba | 870 g/hod |
| Systém zapaľovania | Piezo |
| Tlak plynu | 30 mbar |
| Vstupný tlak plynu (mBar) | 30 |
| Výrobca | MEVA |
| Použitie | Chalupa |
| Použitie | Terasa / Predstan |
| Vlastnosti | PLYN - prevádzka na bomby |
| Vlastnosti | Bezpečná prevádzka |
| Vykurovací výkon max (kW) | 12,5 |
| Vlastnosti |
|