Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Doprava Bezplatne
Daň 0,00 €
Spolu 0,00 €
Ceny sú s DPH
| Súbory cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. | |
Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Dodávka energie | 230V |
| Dodávka energie | 12V DC |
| Celkový objem (l) | 15 |
| Teplotný rozsah | Chladenie: 17°C pod teplotu okolia. Ohrev: max 60°C |
| ŠxVxH | 325 x 445 x 280 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 5,2 |
| Mobilita | Prenosné |
| Mobilita | Voľnostojace |
| Skladovací objem | 15 litrov |
| Hmotnosť | 5,2 kg |
| Chladenie oproti teplote okolia (°C) | 17 |
| Mrazenie | Nie |
| Farba | červená |
| Počet zón | 1 |
| Rozmery Š x V x H | 325 x 445 x 280 mm |
| Šírka (mm) | 325 |
| Výška (mm) | 445 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 280 |
| Vlastnosti | Režim ohrievania obsahu |
| Vlastnosti | 230V napájanie (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti | 1L PET fľaša |
| Vlastnosti | 12V DC napájanie (auto) |
| Vlastnosti |
|
