Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Ako je na tom batéria? Zariadenie na kontrolu batérie Dometic poskytuje neustále presnú analýzu. Informuje vás, akú kapacitu batérie máte v danej chvíli k dispozícii a koľko vydrží.
SPUSTITE DISPLEJ Prehľadávajte ponuky otáčaním tlačidla |
AKTUÁLNE ÚDAJE O BATÉRII Napätie, prúd, zostávajúci prevádzkový čas a kapacita batérie |
NABÍJANIE Pripojené k sieti, nabíjanie pri 20 A |
STAV VŠETKÝCH BATÉRII Kapacita v priebehu času a typ používanej batérie (môžete pripojiť až štyri) |
NABÍJANIE POD KONTROLOU Regulátor batérie MPC 01 je ideálnym doplnok, ktorý vylepší vašu nabíjačku batérií PerfectCharge. Poskytne vám presnú analýzu stavu nabitia batérie a indikuje zostávajúci čas pri nabíjaní a vybíjaní. Toto inteligentné zariadenie je skutočnou investíciou do budúcnosti. Bolo navrhnuté tak, aby sa dalo integrovať s potenciálnymi budúcimi inováciami v odvetví zameranom na obytné vozidlá. | |
Ako je na tom batéria? Zariadenie na kontrolu batérie Dometic MPC 01 poskytuje neustále presnú analýzu. Napätie, prúd, zostávajúca kapacita a prevádzkový čas – všetky dôležité parametre sa zobrazujú na ľahko použiteľnom displeji. Do rôznych ponúk môžete bez problémov prejsť pomocou otočného tlačidla. Ak sa batéria vybije alebo poškodí, ochrana batérie vás včas upozorní.
| Prevádzková teplota (min - max) | 0 °C až 40 °C |
| Spotreba prúdu v pohotovostnom režime | 10 mA, (150 mA v režime zobrazenia) |
| Certifikáty | CE, E13 |
| ŠxVxH | 150 x 136 x 16 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 0,40 |
| Hmotnosť | 0,40 kg |
| Rozmery Š x V x H | 150 x 136 x 16 mm |
| Šírka (mm) | 150 |
| Výška (mm) | 136 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 16 |
| Vstupné napätie | 8-30 V DC |
| Technológia | CIB (Caravan Industry Bus) a rozhranie RS232. Tri ďalšie batérie čidlá (príslušenstvo) je možné pripojiť. Monitorovanie batérií, 3 programovateľné výstupy pre vypínanie spotrebiteľskej jednotky založenej na kapacite batérie. |
| Výrobca | DOMETIC |