Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Zobraziť väčšie Voľne stojace absorpčné chladničky od spoločnosti Dometic možno postaviť aj do blízkosti miesta na spanie, pretože pracujú nehlučne a nikoho nerušia. Po rozšírení programu sa teraz až tri modely (102 – 190 litrov) starajú o to, aby splnili všetky zákaznícke želania. Zariadenia ponúkajú komfortné vnútorné vybavenie, ku ktorému patrí aj ** - mraziaci priečinok. Ten je u modelov RGE 2100 a RGE 3000 vyberateľný, pri novom modeli RGE 4000 vybavený samostatnými dverami.
| Dodávka energie | 230 V AC; LPG |
| Celkový objem (l) | 97 |
| Teplotný rozsah | až 30°C pod okolitú teplotu |
| ŠxVxH | 531 x 851.6 x 558 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 33.3 |
| Mobilita | Voľnostojace |
| Skladovací objem | s mrazničkou 97 l vr. mraziacej časti 10.5 l |
| Objem 2. zóny - mrazničky (l) | 10.5 |
| Hmotnosť | 33.3 kg |
| Chladenie oproti teplote okolia (°C) | 30 |
| Mrazenie | Áno |
| Farba | Skriňa a dvierka biela |
| Materiál | Skriňa oceľový plech |
| Počet zón | 2 |
| Rozmery Š x V x H | 531 x 851.6 x 558 mm |
| Šírka (mm) | 531 |
| Výška (mm) | 851.6 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 558 |
| Izolácia | Polyuretánová pena |
| Klimatická trieda | SN - okolná teplota od +10°C do +32°C |
| Skúšobná značka | Certifikované podľa európskej smernice pre spotrebiče plynných palív 90/396/EHS |
| Príkon | 230 V 135 W |
| Príkon (Watt) | 135 |
| Spotreba | 230 V 2.6 kWh/24 h |
| Systém zapaľovania | Piezo |
| Technológia | Absorpcia |
| Technológia chladenia | Absorpčná |
| Úroveň mraziaceho boxu | -12 |
| Tlak plynu | 50 mbar |
| Vstupný tlak plynu (mBar) | 50 |
| Výrobca | DOMETIC |
| Použitie | Terasa / Predstan |
| Použitie | Chalupa |
| Vlastnosti | 2L PET fľaša |
| Vlastnosti | 230V napájanie (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti | PLYN - prevádzka na bomby |
| Vlastnosti | 0 dB - bezhlučná prevádzka |
| Vlastnosti |
|