Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Doprava Bezplatne
Daň 0,00 €
Spolu 0,00 €
Ceny sú s DPH
| Súbory cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. | |
Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Dodávka energie | 230V AC |
| Celkový objem (l) | 5 |
| Celková hmotnosť (kg) | 3,1 |
| Mobilita | Prenosné |
| Skladovací objem | 5 l |
| Chladenie | 17°C oproti teplote okolia |
| Hmotnosť | 3,1 kg |
| Chladenie oproti teplote okolia (°C) | 17 |
| Mrazenie | Nie |
| Farba | čierna |
| Počet zón | 1 |
| Rozmery Š x V x H | priemer 260 mm, V: 375 mm |
| Výška (mm) | 375 |
| Priemer (mm) | 260 |
| Klimatická trieda | N - okolná teplota od +16°C do +32°C |
| Technológia chladenia | Termoelektrická (Peltierov článok) |
| Použitie | Piknik |
| Použitie | Terasa / Predstan |
| Použitie | Chalupa |
| Vlastnosti | 230V napájanie (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti |
|
