Vyhrievaný poťah autosedačiek Dometic WAECO MagicComfort MH40GS 12V je po novom vybavený autokonektorom s fixáciou, čo zabráni náhodnému nechcenému vytiahnutiu konektora zo zásuvky. Poskytuje dva výkonové stupne: (I. trvalý ohrev, II. rýchly ohrev). Poťah je vybavený integrovanou ochranou proti prehriatiu, vstavaným termostatom a vtkané výhrevné teleso má zvýšenú mechanickú odolnosť. MH40GS, ktorý je vyrobený s priedušnej bavlny a polyesteru má TÜV atestáciu a je vhodný aj pre vozy s bočnými airbagmi. Praktický obal so zipsovým zatváraním poskytuje bezpečné uskladnenie počas letných mesiacov.
| Dodávka energie | 12 V |
| ŠxVxH | 1000 x 450 |
| Farba | čierna/šedá |
| Materiál | bavlna/polyester |
| Rozmery Š x V x H | 1000 x 450 |
| Šírka (mm) | 1000 |
| Výška (mm) | 450 |
| Skúšobná značka | CE |
| Rozsah dodávky | 1 ks autopoťah so zásuvkou |
| Príkon | 20 / 45 W |
| Príkon (Watt) | 45 |
| Výrobca | WAECO |
| Použitie | Kemper / VAN |
| Použitie | Kamion |
| Použitie | Offroad |
| Použitie | Karavan |
| Použitie | Automobil |
| Vlastnosti | 12V DC napájanie (auto) |
Advanced features
| Vlastnosti | -
12V DC napájanie (auto)
|