Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
| Súbory cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. | |
Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vyšší stupeň účinnosti (až do 90 %) • Nízka tvorba tepla • Kompaktná konštrukcia, nízka hmotnosť • Jednoduchá montáž pomocou systému Clip
Od cenovo dostupných po prémiové – v programe PerfectPower zaručene nájdete vhodný menič napätia. Aby ste mohli 12 V prístroje prevádzkovať v 24 V palubnej sieti, často postačuje cenovo výhodný model (PerfectPower DCDC 06 až DCDC 24). Citlivé spotrebiče, ako sú monitory, počítače alebo meracie prístroje, patria na menič napätia s galvanicky oddeleným vstupným a výstupným napätím (PerfectPower DCDC 10 až DCDC 40). Vysoko hodnotné prístroje sú vhodné aj na rýchle, šetrné nabíjanie batérií spotrebičov počas jazdy.
| ŠxVxH | 105 x 47 x 158 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 0.7 |
| Hmotnosť | 0.7 kg |
| Rozmery Š x V x H | 105 x 47 x 158 mm |
| Šírka (mm) | 105 |
| Výška (mm) | 47 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 158 |
| Skúšobná značka | e-certifikované smernice Automotive EMC |
| Vstupné napätie | 24 V DC (22-30 V) |
| Výstupný prúd | 24 A |
| Maximálny výstupný prúd (A) | 30 |
| Prúd naprázdno | 8 mA |
| Maximálna účinnosť (%) | 90 |
| Výrobca | WAECO |
| Vlastnosti | 24V DC napájanie (kamión, loď) |
| Vlastnosti |
|
