Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Praktická a elegantná varná doska s dvomi horákmi a skleneným vekom.
Plynová varná doska na LPG (propán-bután) do karavanu alebo prívesu Dometic HBG 2335 má dva horáky a je plne zabudovateľná.
DVOJÚČELOVÉ VEKO Praktické veko z bezpečnostného skla, ktoré po sklopení zdvojnásobí pracovný priestor |
DOKONALÉ VYHRIEVANIE Jednoduchá regulácia teploty |
ČISTÉ A JEDNODUCHÉ Odnímateľné chrómované mriežky na panvice, ktoré sa jednoducho čistia |
| ŠxVxH | 460 x 80 x 335 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 3,5 |
| Hmotnosť | 3,5 kg |
| Farba | Strieborná |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerez |
| Rozmery Š x V x H | 460 x 80 x 335 mm |
| Rozmery 2 (Š x V x H) | 440 x 325 x 80 mm ( výrez ) |
| Šírka (mm) | 460 |
| Výška (mm) | 80 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 335 |
| Spotreba | 190 g/h |
| Výkon | 1 x 1,1 kW; 1 x 1,6 kW |
| Tlak plynu | 30 mBar |
| Vstupný tlak plynu (mBar) | 30 |
| Výrobca | DOMETIC |
| Použitie | Karavan |
| Vlastnosti | PLYN - prevádzka na bomby |
| Vlastnosti |
|