Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Praktická a elegantná varná doska s troma horákmi a skleneným vekom.
Plynové variče radu HBG sa montujú dokonale zarovno s pracovnou plochou a dokonca poskytujú pracovnú plochu navyše po sklopení ohňovzdorného veka z bezpečnostného skla. Pre inteligentne vyzerajúcu kuchyňu.
Kompaktný model Dometic HBG 3445 umožňuje varenie v stiesnených priestoroch s troma horákmi. Je inštalovaný zarovno s pracovnou plochou a ergonomicky umiestnené gombíky umožňujú ľahké upravovanie teploty. Keď na varnej platni nie sú hrnce ani panvičky, môžete zatvoriť sklenené veko, a získať tak ďalší pracovný priestor a súčasne ochrániť varnú platňu.
Plynová varná doska na LPG (propán-bután) do karavanu alebo prívesu Dometic HBG 3445 má tri horáky a je plne zabudovateľná.
ČISTÉ A JEDNODUCHÉ Odnímateľné chrómované mriežky na panvice, ktoré sa jednoducho čistia |
DVOJÚČELOVÉ VEKO Praktické veko z bezpečnostného skla, ktoré po sklopení zdvojnásobí pracovný priestor |
DOKONALÉ VYHRIEVANIE Jednoduchá regulácia teploty |
| ŠxVxH | 520 x 80 x 445 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 5,3 |
| Hmotnosť | 5,3 kg |
| Farba | Strieborná |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerez |
| Rozmery Š x V x H | 520 x 80 x 445 mm |
| Rozmery 2 (Š x V x H) | 510 x 435 x 80 mm (výrez ) |
| Šírka (mm) | 520 |
| Výška (mm) | 80 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 445 |
| Spotreba | 262 g/h |
| Výkon | 2 x 1,1 kW; 1 x 1,6 kW |
| Tlak plynu | 30 mBar |
| Vstupný tlak plynu (mBar) | 30 |
| Výrobca | DOMETIC |
| Použitie | Karavan |
| Vlastnosti | PLYN - prevádzka na bomby |
| Vlastnosti |
|