Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Dometic MO 9722R je kompaktný plynový varič s dvomi horákmi kombinovaný s drezom umiestneným vpravo. Ponúka praktické vymoženosti kuchyne do malých priestorov. Dve veká zo žiaruvzdorného bezpečnostného skla po zavretí slúžia ako dodatočná pracovná plocha. Smaltovaný podstavec na panvice a kryty horákov majú atraktívny povrch, ktorý sa ľahko čistí. Dodáva sa so sifónom a gumovou zátkou. Kohútiky sa predávajú samostatne.
Vstavaná plynová varná doska v kombinácii s drezom, ktorá umožňuje kombinovať varenie a umývanie riadu alebo pranie. Jedná sa o unikátne riešenie, ako ušetriť na miesto bez kompromisov na kvalite. Dometic MO 9722R má dva poklopy zo žiaruvzdorného skla, ktoré umožňujú uzavrieť varnú dosku či drez keď sa nepoužíva a získať veľa voľného miesta. Sporák a drez sú vyrobené z masívneho nerezu a ľahko sa čistia. Tento produkt je ideálny pre inštaláciu do kuchyne obytných automobilov, dodávok alebo prívesov, rovnako ako pre lodné kuchyne, čln alebo jachtu. S kombináciou plynového sporáku a drezu sa budete cítiť pri cestovaní karavanom alebo na lodi, rovnako pohodlne ako doma.
VARIČ S DVOMI HORÁKMI IDEÁLNY PRE VARENIE V MALÝCH PRIESTOROCH Pohodlné varenie |
BEZPEČNOSTNÝ ZAPAĽOVACÍ SYSTÉM Bezpečnosť na prvom mieste |
SMALTOVANÝ PODSTAVEC NA PANVICE, KTORÝ SA JEDNODUCHO ČISTÍ Jednoduché čistenie |
DVE VEKÁ Z BEZPEČNOSTNÉHO ŽIARUVZDORNÉHO SKLA MÔŽU PO SKLOPENÍ POSKYTNÚŤ VIAC PRACOVNÉHO MIESTA Viac pracovného miesta | ![]() | |
| Dodávka energie | Plyn |
| ŠxVxH | 760 x 178 x 325 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 6 |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Farba | Strieborná |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerez |
| Rozmery Š x V x H | 760 x 178 x 325 mm |
| Rozmery 2 (Š x V x H) | 742 x 178 x 312,5 mm ( výrez ) |
| Šírka (mm) | 760 |
| Výška (mm) | 178 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 325 |
| Vstupné napätie | 12 V |
| Spotreba | 204 g/h |
| Výkon | 1 x 1,0 kW; 1 x 1,8 kW |
| Systém zapaľovania | Piezo |
| Tlak plynu | 30 mBar |
| Vstupný tlak plynu (mBar) | 30 |
| Výrobca | DOMETIC |
| Použitie | Karavan |
| Vlastnosti | PLYN - prevádzka na bomby |
| Vlastnosti |
|