Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Zobraziť väčšie Skvelý, priestorovo úsporný varič s dvoma horákmi a skleneným vekom umožňuje pohodlné varenie aj v najmenších priestoroch.
Dometic PI8022 je varič s dvoma horákmi, ktorý bol špeciálne vyrobený pre vynikajúci výkon pri varení. Jednotka je vybavená odolným skleneným vekom; chráni horáky pred akýmkoľvek poškodením, keď nie sú v prevádzke. Dvojité horáky poskytujú silný a spoľahlivý výkon pre všetky potreby varenia.
Plynová varná doska na LPG (propán-bután) do karavanu alebo prívesu Dometic PI8022 má dva horáky a je plne zabudovateľná.
ČISTÉ A JEDNODUCHÉ Odnímateľné chrómované mriežky na panvice, ktoré sa jednoducho čistia |
DOKONALÉ VYHRIEVANIE Jednoduchá regulácia teploty |
DVOJÚČELOVÉ VEKO Praktické veko z bezpečnostného skla, ktoré po sklopení zdvojnásobí pracovný priestor |
| ŠxVxH | 480 x 80 x 370 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 3,6 |
| Hmotnosť | 3,6 kg |
| Farba | Čierna |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Rozmery Š x V x H | 480 x 80 x 370 mm |
| Rozmery 2 (Š x V x H) | 466 x 358 mm ( výrez ) |
| Šírka (mm) | 480 |
| Výška (mm) | 80 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 370 |
| Vstupné napätie | 12 V |
| Spotreba | 204 g/h |
| Výkon | 1 x 1 kW; 1 x 1,8 kW |
| Systém zapaľovania | Piezo |
| Tlak plynu | 30 mBar |
| Vstupný tlak plynu (mBar) | 30 |
| Výrobca | DOMETIC |
| Použitie | Karavan |
| Vlastnosti | PLYN - prevádzka na bomby |
| Vlastnosti |
|